ExclusiveHotel Paradise: Blondino o związku z Martyną. Dlaczego im nie wyszło po programie? [WIDEO]

Hotel Paradise: Blondino o związku z Martyną. Dlaczego im nie wyszło po programie? [WIDEO]

Blondino i Martyna z Hotelu Paradise
Blondino i Martyna z Hotelu Paradise
13.05.2020 23:00, aktualizacja: 13.05.2020 23:24

W finale Hotelu Paradise o główną nagrodę walczyli Łukasz i Martyna. Para ostatecznie przegrała z Mariettą i Chrisem, którym udało się stworzyć związek nie tylko na czas trwania show.

Hotel Paradise: Blondino o związku z Martyną

Wielu fanów reality-show zastanawia się, dlaczego Łukasz Książkiewicz i Martyna Kondratowicz nie dali sobie szansy i nie postarali się o stworzenie związku na poważnie. W trakcie programu kibicowało im wielu widzów. Co poszło nie tak, że ich relacja nie przerodziła się w nic poważnego? O to Blondino zapytała nasza reporterka.

Każda relacja jest inna. To trzeba by było czuć wewnętrznie. Ja nie jestem osobą, która po tygodniu chce zbudować związek i chce coś więcej. Ja tak powiedziałem jak przyleciałem do Hotelu Paradise. Przyleciałem bardziej po przygodę, aniżeli po miłość. Przyleciałem tam po to, aby się bawić. Ale tak naprawdę, jeśli chodzi o miłość to jest to tykający zegar. Nie wiadomo kiedy on puści. Jeśli chodzi o Martynę, to jest ona moją przyjaciółką. Niczego nie jestem w stanie obiecać, czy będzie z tego coś więcej. Na razie żyjemy w relacjach przyjacielskich, jest nam z tym dobrze. Mamy to do siebie, że możemy sobie wszystko powiedzieć. Ja nie mam przed nią żadnych tajemnic.

Łukasz skomentował także zachowanie Adama w stosunku do Martyny. Przypomnijmy, że w trakcie programu zdradził ją z inną uczestniczką.

To jest życie. Ja w życiu słyszałem różne historie i to też jest jedna z historii życiowych. Takie coś czasami następuje. Ludzie robią czasami dużo gorsze rzeczy.

Co na to Martyna?

Zapis całego live'a z Blondino:

Martyna i Adam – Hotel Paradise
Martyna i Adam – Hotel Paradise
Adam – Hotel Paradise
Adam – Hotel Paradise
Martyna i Blondino
Martyna i Blondino
Kto wygrał Hotel Paradise
Kto wygrał Hotel Paradise
Pary finałowe Hotel Paradise
Pary finałowe Hotel Paradise
Pary finałowe Hotel Paradise
Pary finałowe Hotel Paradise
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także