ExclusiveTo będzie przebój wakacji! Helenka "Weź mnie na lody" nową królową disco-polo? Tylko u nas zdjęcia z gorącej sesji nowej gwiazdy [GALERIA + WIDEO]

To będzie przebój wakacji! Helenka "Weź mnie na lody" nową królową disco-polo? Tylko u nas zdjęcia z gorącej sesji nowej gwiazdy [GALERIA + WIDEO]

Helenka Weź mnie na lody na YouTube. Piosenka disco-polo o lodach. Przebój wakacji 2015. Kim jest Kinga Szymkowiak?
Helenka Weź mnie na lody na YouTube. Piosenka disco-polo o lodach. Przebój wakacji 2015. Kim jest Kinga Szymkowiak?
Małgosia

06.07.2015 16:15, aktual.: 10.07.2015 13:22

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Shazza, Boys, Weekend, a teraz... Helenka! Muzyka disco-polo ma nową gwiazdę, o której za chwilę będzie bardzo głośno. Wszystko za sprawą szybko wpadającej w ucho piosenki "Weź mnie na lody". Łatwy refren, wakacyjny beat i gorący teledysk, w którym Helenka daje z siebie wszystko. To gwarantowany przebój wakacji 2015, a pomyśleć, że to dopiero zapowiedź.

Jastrząb Post ma dla Was premierowe zdjęcia z planu teledysku Helenki "Weź mnie na lody". Wokalistka o kobiecych kształtach w bardzo zmysłowy sposób pozuje zajadając się lodami. Czyżby to właśnie była ulubiona wakacyjna przekąska Helenki?

Zanim zobaczycie teledysk "Weź mnie na lody" na YouTube zwróćcie uwagę, że Helenka ma w sobie coś i z Honoraty Skarbek, i z Grycanek.

Udział minister Ewy Kopacz w teledysku Helenki jest przypadkowy ;-)

Kim jest Helenka, nowa gwiazda disco-polo?

Prawdziwe imię i nazwisko Helenki to Kinga Szymkowiak. Ma 25 lat i śpiewa od 11 roku życia.

Singiel „Weź mnie na lody” powstał przy współpracy z producentem muzycznym Maxem Polo i DJ Patrickiem B. Klip kręciliśmy przy współpracy z Salem Design Studio w hotelu Kamiza. Możecie spodziewać się zarówno gorących jak i zabawnych ujęć a przede wszystkim … lodów - Helenka o pracy na planie teledysku "Weź mnie na lody"
Helenka "Weź mnie na lody" ma bardzo seksowny teledysk
Helenka "Weź mnie na lody" ma bardzo seksowny teledysk
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także