NewsyHailey Bieber wróciła na Instagram z nową fryzurą. Po blondzie nie ma już żadnego śladu. Odważna metamorfoza!

Hailey Bieber wróciła na Instagram z nową fryzurą. Po blondzie nie ma już żadnego śladu. Odważna metamorfoza!

Hailey Bieber
Hailey Bieber
Krystyna Miśkiewicz

21.03.2022 15:40

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Hailey Bieber od kilku lat jest szczęśliwą żoną bożyszcza nastolatek, czyli Justina Biebera. Zakochani poznali się gdy byli jeszcze dziećmi, a modelka od tamtej pory była jedną z jego fanek. Po tym jak wokalista rozstał się z Seleną Gomez ich drogi znowu się zeszły. Relacja Hailey i muzyka szybko weszła na poważne tony. Pomimo młodego wieku postanowili się pobrać. Pierwszy ślub w urzędzie wzięli w 2018 roku. Rok później postanowili złożyć też przysięgę w kościele. W sieci chętnie chwalili się zdjęciami z tego wyjątkowego momentu.

Od tamtej pory stanowią jedną z najpiękniejszych par w show-biznesie. Fani już od jakiegoś czasu czekają na to, aż zakochani ogłoszą, że oczekują na narodziny dziecka. Na kolejnych zdjęciach fani dopatrują się zaokrąglonego brzuszka, ale jak na razie młodzi małżonkowie jak na razie zwlekają z tą decyzją.

Hailey Bieber zmieniła kolor włosów

Hailey w ostatnim czasie napędziła rodzinie i fanom niezłego strachu. W zeszłym tygodniu pojawiła się informacja o tym, że ukochana muzyka trafiła nagle do szpitala. Okazało się, że miała zakrzepicę żył mózgowych. Justin w czasie koncertu przyznał, że bardzo się o nią bał.

To szalone, jak życie losowo strzela ci kulkami w łeb. Oczywiście większość z was pewnie wie o mojej żonie. Wszystko już w porządku, jest bardzo silna. Ale to było naprawdę straszne. Wiem na pewno, że Bóg ma ją w swoich rękach i to jest dobra rzecz.

Wygląda na to, że taj jak mówi wokalista, jego żona czuje się już dobrze. Hailey wrzuciła na Instagram zdjęcia w nowej fryzurze. Postanowiła pozbyć się jasnego blondu. Jej włosy mają teraz kolor ciemnej czekolady.

Fani natychmiast zareagowali na odważną zmianę fryzury. Nie ukrywają, że modelce we wszystkim jest do twarzy.

  • Jak zawsze ślicznie.
  • Ale zmiana.
  • Dobrze widzieć Cię w formie. Ślicznie.
  • Wyglądasz doskonale.
  • Ładnie ci w tych włosach.

A Wam jak się podoba odważna zmiana fryzury Hailey?

Hailey Bieber
Hailey Bieber
Hailey Bieber
Hailey Bieber
Hailey Bieber
Hailey Bieber
Hailey Bieber
Hailey Bieber
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także