NewsyHailey Bieber w skandalicznie małym bikini zanurzyła się w wodzie. Nie obyło się bez wpadki!

Hailey Bieber w skandalicznie małym bikini zanurzyła się w wodzie. Nie obyło się bez wpadki!

Hailey Bieber
Hailey Bieber
13.06.2023 05:00

Hailey Bieber to żona słynnego piosenkarza, Justina Biebera. Kobieta założyła własną markę kosmetyków pielęgnacyjnych do twarzy i chce zapracować na własną renomę.

Hailey Bieber w maleńkim bikini

Hailey Bieber wie, jak dbać o sylwetkę. Widać to doskonale, zwłaszcza gdy wrzuci do sieci filmik, na którym widzimy ją w bikini, które nie zasłania niemal niczego! Całe szczęście, że nie odsłoniła niczego więcej przez przypadek, bo było blisko! Wystarczył jeden ruch i mogła pokazać za dużo! Celebrytka staje w zimnej wodzie, a następnie, odetchnąwszy, żeby przygotować się na spotkanie z chłodem, zanurza się po szyję.

Już w 2020 roku mówiła w rozmowie z Vogue:

Mój mąż znacznie bardziej niż ja interesuje się parą, sauną i zimnymi kąpielami. Zgadnij, którego z tych trzech naprawdę nie lubię? Zanurzenie się w zimnej wodzie boli!

Najwidoczniej Hailey Bieber zmieniła zdanie co do ostatniego etapu saunowania.

Hailey Bieber leczy się z lęków zimną wodą

Hailey Bieber wyznała, że zimna woda pomaga jej się pozbyć lęków i poprawia nastrój. Trzeba przyznać, że obawiamy się, że Hailey błędnie zinterpretowała korzyści płynące z zanurzania się w zimnej wodzie. Nie ulega wątpliwościom, że przysłowie zimna woda zdrowia doda nie powstało bezpodstawnie.

To prawda, że zimna woda wspiera naszą odporność i pobudza krążenie, działa też pozytywnie na skórę twarzy, opóźniając oznaki starzenia. Zanurzenie się w zimnej wodzie potrafi także pobudzić procesy metaboliczne, czyli działa odchudzająco.

Nie ma jednak żadnego potwierdzenia, które by mówiło, że zanurzenie się w zimnej wodzie poprawia nastrój albo leczy lęki. Co prawda zimno powoduje, że w mózgu może wydzielać się więcej endorfin, ale nie jest to zjawisko przebadane i potwierdzone. Stąd niewielki krok do "leczenia depresji zimnem", co może być bardzo szkodliwym poglądem. Zwłaszcza, jeśli celebryta przekonuje swoich fanów o tym, że ten sposób działa. W przypadku chorób takich jak depresja stosowanie niepotwierdzonych metod, może się to skończyć tragicznie. Mamy nadzieję, że to jednorazowa wpadka i że Hailey Bieber nie będzie rozpowszechniać innych niesprawdzonych informacji.

Hailey Bieber
Hailey Bieber
Hailey Bieber
Hailey Bieber
Hailey Bieber
Hailey Bieber
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także