ModaPiękna żona Justina Biebera pomyka po Los Angeles w garniturze polskiej marki! Tylko czy to jest jej rozmiar?

Piękna żona Justina Biebera pomyka po Los Angeles w garniturze polskiej marki! Tylko czy to jest jej rozmiar?

Hailey Baldwin garnitur polskiej marki
Hailey Baldwin garnitur polskiej marki
Kuba Górski
30.01.2019 06:00

Żona Justina Biebera pokazała się w garniturze polskiej marki. Stylizacja wzbudziła sporo kontrowersji, ale przede wszystkim przyniosła sukces dla polskich projektantów.

Hailey Baldwin od dawna jest inspiracją dla milionów nastolatek. Internetowe fanki z ogromną uwagą śledzą każdą stylizację 22-letniej żony Justina Biebera. Ostatnio młoda modelka zaskoczyła wszystkich i pokazała się w męskim looku. Baldwin Bieber spacerowała po ulicach Los Angeles w turkusowym wielkim garniturze.

Żona młodego gwiazdora uwielbia ciuchy od topowych projektantków, jednak tym razem postawiła na nieznaną za granicą polską markę MISBHV. Polscy projektanci mogą być z siebie dumni, dzięki ostatniej stylizacji Hailey Polacy śmiało konkurują ze słynnymi domami mody, takimi jak: Chanel, Versace czy Givenchy.

Można stwierdzić, że dzięki Hailey Bieber, polska marka MISBHV odniosła nieoczekiwany międzynarodowy sukces.

Co to jest MISBHV?

MISBHV jest niszową polską marką, która projektuje streetwearowe niegrzeczne stroje. Marka słynie głównie z t-shirtów oraz bluz z różnymi nadrukami i napisami. Nazwa marki to skrót od słowa misbehave, co należy tłumaczyć jako "łobuziarskie zachowanie". Firma była znana głównie w internecie. Dziś polscy projektanci są już obecni na międzynarodowym rynku, swoją najnowszą kolekcję marka zaprezentowała ostatnio na paryskim Tygodniu Mody!

Warto dodać, że do grona wielbicielek ciuchów polskiej marki MISBHV zaliczają się m.in. Kylie Jenner, Jourdan Dunn, Rihanna, a teraz dołączyła do nich również Hailey Baldwin!

Garnitur Hailey Baldwin pochodzi z najnowszej kolekcji MISBHV wiosna/lato 2019, która dopiero trafi do sprzedaży (cena na razie nie jest znana). Niestety ta stylizacja nie wszystkim przypadła do gustu. Pod zdjęciem można znaleźć sporo słów krytyki.

Jak oceniacie stylizację Hailey Baldwin?

  • Hailey Baldwin i Justin Bieber wzięli ślub?
  • Justin Bieber i Hailey Baldwin zaręczyli się na  Bahamach
  • Pierścionek zaręczynowy Hailey Baldwin
  • Justin Bieber i Hailey Baldwin na zakupach
  • Justin Biber i Hailey Baldwin podczas romantycznego spaceru
  • Hailey Baldwin w w polskim garniturze MISBHV
  • Hailey Baldwin potwierdziła ślub z Justinem Bieberem?
[1/7] Hailey Baldwin i Justin Bieber wzięli ślub?
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także