NewsyOto najbrzydsze stopy show-biznesu: Victoria Beckham, Paris Hilton i inne gwiazdy. Na ten widok aż nam niedobrze!

Oto najbrzydsze stopy show-biznesu: Victoria Beckham, Paris Hilton i inne gwiazdy. Na ten widok aż nam niedobrze!

Najbrzydsze stopy gwiazd. Kto je posiada?
Najbrzydsze stopy gwiazd. Kto je posiada?
17.05.2023 05:00

Wiosna w pełni, nadchodzi lato, a to oznacza, że na naszych stopach coraz częściej pojawiają się lekkie sandałki. Gwiazdy i celebrytki także porzucają ciężkie obuwie na rzecz przewiewnych modeli. Czasem jednak wolelibyśmy, by tego nie robiły. Niezadbane stopy to jedna z rzeczy, które latem bardzo mocno rzucają się w oczy. Nie powtarzajcie tych błędów!

Brie Larson i brudne paznokcie na czerwonym dywanie

Nasz ranking zaczynamy od aktorki, która na czerwony dywan wybrała się w zwiewnej sukience, delikatnych sandałkach... i z brudnymi paznokciami u stóp. Odbyło się to w 2017 roku, ale prasa do dziś jej tego nie zapomniała. Tego nie da się obronić. Minimum pielęgnacji, jakie należy wykonać, to po prostu zadbać o to, by nasze stopy były czyste, a za paznokciami nie zbierał się brud. Nawet jeśli nie będziemy mieć czasu na malowanie paznokci, czysta naturalność obroni się sama.

Alessandra Ambrosio i "połamana" stopa

Można być brazylijską supermodelką, można nosić suknie od topowych projektantów i wybrać buty, w których nasze stopy wyglądają na połamane. Alessandra nosi rozmiar 42, więc jej stopa jest dość długa. Szczególnie widać to, gdy założy się szpilki z ciasnymi paseczkami. To przez nie, zwłaszcza w takim ujęciu, stopy wyglądają nienaturalnie. Dodatkowo modelka wybrała niewłaściwy rozmiar butów i musiała podkulać palce. Nie jest to ani zdrowe, ani wygodne. Zawsze należy wybrać buty, które są we właściwym rozmiarze i nie zmuszają nas do dziwnych i bolesnych czynności.

Victoria Beckham i haluksy od szpilek

Victoria Beckham może "pochwalić się" imponującymi haluksami, czyli zwyrodnieniem kości i stawów stopy. Czasami ma to podłoże genetyczne, ale często jest efektem noszenia niewłaściwego obuwia, zwłaszcza szpilek o wąskich noskach. W efekcie duży palec wygina się do środka, a kostka tuż pod nim, wystaje coraz mocniej. Z czasem haluksy stają się coraz bardziej bolesne, uniemożliwiają dobór obuwia, a nawet chodzenie. Pozbyć się można ich operacyjnie. Victoria jakiś czas temu obiecała fanom, że porzuca szpilki na rzecz wygodnego obuwia, które nie będzie deformować jej stóp, ale na obietnicach się skończyło. Wy tak nie róbcie, nie warto.

Jennifer Garner i krótkie palce u długich stóp.

Jennifer jest jedną z najpiękniejszych i najbardziej stylowych aktorek Hollywood, ale i ona miewa modowe wpadki. Niełatwo dobrać eleganckie obuwie w rozmiarze 43. Stąd od czasu do czasu prasa publikuje zdjęcia aktorki, której palce "wypadają" zza pasków szpilek. Pomimo dużego rozmiaru, palce Garner są dość krótkie i nie pasują do standardowo rozmieszczonych pasków sandałów. Jeśli posiadacie niestandardowo zbudowane stopy, nie kupujcie obuwia, które do nich nie pasuje. Nie wszystko da się "rozchodzić" i będziecie tylko cierpieć. I wyglądać śmiesznie.

Paris Hilton i rozmiar większy od kajaka

Paris Hilton ma największy rozmiar buta spośród celebrytek. Kupuje obuwie w rozmiarze 45. Trudno ukryć, że stopy w tym rozmiarze zawsze rzucają się w oczy. Dodatkowo Paris często wybiera szpilki z cienkim noskiem, które optycznie jeszcze bardziej wydłużają stopę celebrytki. Czasem wygląda to karykaturalnie i kobieta jest obiektem kpin w Internecie. Zawsze wybierajcie obuwie, które nie będzie zaburzało proporcji Waszej sylwetki, to pozwoli uniknąć gaf.

Victoria Bekham
Victoria Bekham
Jennifer Garner
Jennifer Garner
Paris Hilton
Paris Hilton
Bre Larson
Bre Larson
Alessandra Ambrosio
Alessandra Ambrosio
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także