NewsyGwiazdy przed studiem "DDTVN": Paulina Krupińska, Lara Gessler, Agnieszka Cegielska...

Gwiazdy przed studiem "DDTVN": Paulina Krupińska, Lara Gessler, Agnieszka Cegielska...

Gwiazdy przed studiem DDTVN
Gwiazdy przed studiem DDTVN
Krystyna Miśkiewicz
04.06.2021 14:20, aktualizacja: 04.06.2021 22:01

Dzień Dobry TVN to program, który od wielu lat podbija serca widzów. Śniadaniówka na stałe wpisała się do ramówki stacji i wiele osób nie wyobraża sobie, aby rozpocząć dzień w inny sposób niż od kubka ciepłej kawy i świeżej dawki informacji przekazywanych przez prowadzących show. Nie brakuje bowiem tutaj aktualnych wieści ze świata i kraju, ciekawych reportaży oraz wizyt wielu gości i ekspertów. W studiu chętnie pojawiają się też kolejne gwiazdy, które opowiadają o swoim życiu.

W dzisiejszym wydaniu show również pojawiło się kilka osób z pierwszych stron gazet. Na antenie mogliśmy zobaczyć między innymi wywiad ze zwycięzcami ostatniej edycji programu Hotel Paradise. Basia i Krystian zdradzili, czy po wyjeździe z wyspy nadal łączy ich coś więcej.

Nie jesteśmy razem rozstaliśmy się chwilę po programie (…). Przyjaźń najlepiej nam wychodzi – powiedziała Basia.

Gwiazdy przed studiem Dzień Dobry TVN

Wizyty gwiazd w porannym programie zawsze są wielką gratką nie tylko dla fanów, ale także dla paparazzi. Fotoreporterzy tłumnie ustawiają się przed studiem, by zrobić kolejne zdjęcia ulubieńcom widzów. Zarówno goście śniadaniówki, jak i prowadzący chętnie pozują do zdjęć, a my możemy podpatrzeć ich stylizacje.

Dzisiejszego ranka przed studiem można było spotkać między innymi Basię i Krystiana, którzy zwyciężyli w miłosnym show. Chociaż nie są już parą, to nie mieli nic przeciwko temu, by wspólnie pozować do kolejnych kadrów. Do zdjęć razem ustawiły się także Lara Gessler i Justyna Nagłowska. Dwie młode mamy pojawiły się na kanapach DDTVN, by opowiedzieć o kitach i hitach wyprawek dla maluszków.

Na zdjęciach zrobionych przez paparazzi możemy zobaczyć także obsadę programu, czyli: Anię Wendzikowską, Paulinę Krupińską i Agnieszkę Cegielską. Widać, że dziennikarki zdecydowanie poczuły wiosnę, co pokazały swoimi stylizacjami. Nie zabrakło żywych kolorów, kwiatowych wzorów i zwiewnych kreacji. Wszystkie zdjęcia zobaczycie w naszej galerii.

  • Anna Wendzikowska
  • Justyna Jeger-Nagłowska, Lara Gessler
  • Paulina Krupińska
  • Agnieszka Cegielska
  • Paulina Krupińska
  • Anna Wendzikowska
  • Barbara Pędlowska, Krystian Ferretti
  • Lara Gessler
  • Agnieszka Cegielska
[1/9] Anna Wendzikowska
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także