NewsyKylie Jenner, Blake Lively, Bella Hadid... te gwiazdy dzięki korekcie ust zmieniły się nie do poznania i zaczęły spektakularną karierę! Jak wyglądały wcześniej?

Kylie Jenner, Blake Lively, Bella Hadid... te gwiazdy dzięki korekcie ust zmieniły się nie do poznania i zaczęły spektakularną karierę! Jak wyglądały wcześniej?

Kylie Jenner, Blake Lively, Bella Hadid... te gwiazdy dzięki korekcie ust zmieniły się nie do poznania i zaczęły spektakularną karierę! Jak wyglądały wcześniej?
Zuza Maciejewska

12.08.2019 08:33, aktual.: 12.08.2019 09:30

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Medycyna estetyczna cały czas się rozwija. Oferuje całą gamę zabiegów, które pomóc mają pozbyć się wad przeszkadzających w codziennym życiu, a także zlikwidować kompleksy. Dobrze wykonany zabieg służy przez lata i pozwala cieszyć się nieskazitelną urodą.

Przekonane są o tym gwiazdy, które regularnie poprawiają urodę w odpowiednich placówkach. W tym w klinice gwiazd, znanej między innymi z programów w TVN Style: Klinice Promedion, która oferuje profesjonalne wykonanie zabiegów przez najlepszych specjalistów takich jak wybitni eksperci dr Maciej Charaziński czy dr Malgorzata Chomicka-Janda. Zabiegi i operacje plastyczne odbywają się w sterylnym pomieszczeniu i profesjonalnej atmosferze. To właśnie m.in. tam można powiększyć usta.

W ostatnim czasie coraz popularniejsza staje się metoda Lip Lift. Ten nowoczesny zabieg przynosi efekt naturalnego uwydatnienia ust, z zachowaniem wyraźnie zarysowanych krawędzi. Jednocześnie przywraca twarzy właściwe proporcje oraz nadaje jej świeży i młody wygląd.

Dla kogo jest polecany? Jak zdradziła w rozmowie z naszą redakcją dr n. med. Małgorzata Chomicka-Janda, specjalista chirurgii plastycznej w Klinice Promedion, przede wszystkim dla osób, które ust nie chcą nadmiernie napompować:

Szczególnie rekomendowany jest osobom, które pragną wymodelować kontur ust, zwiększyć ich rozmiar a jednocześnie nadmiernie ich nie "napompować". Sprawdzi się u kobiet, które mają pociągłą twarz, cienką górną wargę i niewidoczne przy uśmiechu zęby. W przeciwieństwie do klasycznych wypełniaczy, które trzeba uzupełniać wykonujemy go „raz na całe życie”.

Na czym polega więc ten zabieg?

LIP LIFT polega na skróceniu odległości pomiędzy nosem a górną wargą. Efektem jej podciągnięcia i wywinięcia jest zwiększenie wysokości czerwieni wargowej, dzięki czemu usta stają się większe i pełniejsze. Zabieg trwa ok. 40 minut i jest wykonywany na bloku operacyjnym w znieczuleniu miejscowym. Potem od razu możemy opuścić klinikę.

Jak długi jest okres rekonwalescencji?

Okres rekonwalescencji trwa około 14 dni, do czasu zdjęcia szwów. Okolica poddana zabiegowi goi się do 2 tygodni. Do czasu zniknięcia blizn należy unikać ekspozycji twarzy na intensywne promieniowanie słoneczne. Blizna ukryta jest w załamaniu skóry u podstawy nosa, więc praktycznie jej nie widać.
dr n. med. Małgorzata Chomicka-Janda, specjalista chirurgii plastycznej
w Klinice Promedion, www.klinikapromedion.pl
dr n. med. Małgorzata Chomicka-Janda, specjalista chirurgii plastycznej w Klinice Promedion, www.klinikapromedion.pl

Gwiazdy powiększają usta

Modelowanie ust pokochały znane światowe gwiazdy - w tym m.in. Kylie Jenner, Christina Aguilera, Kim Kardashian, Blake Lively, Gwen Stefani, Selena Gomez, Megan Foxx oraz Bella Hadid. Korekta ust powoli przestaje być też tematem tabu wśród polskich gwiazd.

Kylie Jenner przed i po zabiegu powiększającym usta
Kylie Jenner przed i po zabiegu powiększającym usta

Jak do tej pory do zabiegów przyznały się m.in. Marta Sędzicka, Maja Sablewska czy Natalia Siwiec.

Zmiana jest widoczna gołym okiem i zdecydowanie im z nią do twarzy.

 • Blake Lively przed i po zabiegu powiększającym usta
 • Selena Gomez przed i po zabiegu powiększającym usta
 • Marta Sędzicka - po i przed korektą ust
 • dr n. med. Małgorzata Chomicka-Janda, specjalista chirurgii plastycznej
w Klinice Promedion, www.klinikapromedion.pl
 • Kim Kardashian- po i przed korektą ust
 • Slider item
 • Christina Aguilera - po i przed korektą ust
 • Kylie Jenner przed i po zabiegu powiększającym usta
 • Christina Aguilera - po i przed korektą ust
 • Megan Foxx- przed i po korekcie ust
 • Bella Hadid - po i przed korektą ust
[1/11] Blake Lively przed i po zabiegu powiększającym usta
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także