PaparazziGwiazdy niedzielnego wydania "DDTVN": Beata Ścibakówna, Leszek Stanek, Małgorzata Ostrowska...

Gwiazdy niedzielnego wydania "DDTVN": Beata Ścibakówna, Leszek Stanek, Małgorzata Ostrowska...

Gwiazdy DDTVN
Gwiazdy DDTVN
Krystyna Miśkiewicz
12.03.2023 12:40, aktualizacja: 12.03.2023 13:37

W Dzień Dobry TVN nie brakuje ciekawych tematów, ale też wizyt gości. Program jest emitowany przez siedem dnie w tygodniu, a codziennie przed telewizorami zasiadają tłumy widzów. Wielu Polaków swój dzień rozpoczyna od śledzenia wiadomości, które pojawiają się w porannym paśmie. Mogą usłyszeć o najciekawszych wydarzeniach z kraju i ze świata, zobaczyć ciekawe reportaże, a także przejmujące rozmowy.

W porannym formacie podczas każdej emisji pojawiają się goście. Są to głównie eksperci z różnych dziedzin, którzy wyjaśniają nurtujące widzów zagadnienia. Nie brakuje też osób, których historie są warte opowiedzenia. Ze szczególnym utęsknieniem fani DDTVN czekają jednak na gwiazdy. Te tłumnie pojawiają się w programie w weekend.

Tłumów nie zabrakło w minioną sobotę. Wśród zaproszonych do studia znanych osób pojawiła się między innymi Lara Gessler, której zimowa aura była niestraszna. Córka Magdy Gessler postanowiła wyeksponować ciało.

Gwiazdy niedzielnego wydania Dzień Dobry TVN

W niedzielnym wydaniu programu nie zabrakło gwiazd. Przed studiem oczywiście nie brakowało też paparazzi, którzy tylko czekali, aby zrobić nowe zdjęcie. W niedzielę program poprowadziły w duecie: Ewa Drzyzga i Agnieszka Woźniak-Starak, które znakomicie uzupełniają się przed kamerami.

W studiu natomiast pojawiły się takie gwiazdy jak: Leszek Stanek, Małgorzata Ostrowska, Beata Ścibakówna, Michał Figurski i Sylwia Gliwa. Chociaż wczoraj Lara Gessler swoją stylizacją przywoływała wiosnę, to dzisiaj nikt już nie ryzykował, a znani goście przyszli opatuleni w ciepłe płaszcze i kurtki.

Sławy chętnie zapozowały do kilku zdjęć, a nawet porozmawiały z czekającymi na zewnątrz fanami. Szczególną uwagę zwracała na siebie Beata Ścibakówna. Aktorka była uśmiechnięta i pełna energii. Widać było, że cieszy się z kolejnych odwiedzin w śniadaniówce.

Zdjęcia zrobione przez paparazzi, zobaczycie w naszej galerii.

  • Małgorzata Ostrowska
  • Sylwia Gliwa
  • Michał Figurski
  • Leszek Stanek
  • Leszek Stanek
  • Beata Ścibakówna
  • Beata Ścibakówna
  • Małgorzata Ostrowska
[1/8] Małgorzata Ostrowska
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także