ExclusiveGwiazdy "Na Wspólnej" o wyznaniach Dykiel w "DDTVN". Anna Guzik jak lwica broni aktorki [WIDEO]

Gwiazdy "Na Wspólnej" o wyznaniach Dykiel w "DDTVN". Anna Guzik jak lwica broni aktorki [WIDEO]

Bożena Dykiel
Bożena Dykiel
10.11.2021 15:00, aktualizacja: 10.11.2021 15:55

Bożena Dykiel od wielu lat gra w serialu Na Wspólnej, w którym wciela się w postać Marii Zięby. To właśnie dzięki tej roli zyskała sympatię widzów. Z uwagi na to, że dla wielu była autorytetem, wybrano ją na twarz fundacji walczącej z depresją. Aktorka została zaproszona do programu Dzień Dobry TVN, aby opowiedzieć widzom więcej o trudnej chorobie, jaką jest depresja.

Rozmowa jednak zboczyła na inny tor. 73-latka zaczęła mówić o negatywnym wpływie pandemii na życie psychiczne Polaków:

Ja bym to określiła tak: ostatnie dwa lata to jest walka świata z ludźmi – z bogaczami, którzy chcą nami rządzić. Takie jest moje przeświadczenie, bo jeżeli nas się zastrasza i jeżeli ciągle nas się lockdownuje, prawda, i nie pozwala się spotykać – powiedziała, ignorując prowadzące, które usilnie próbowały zmienić temat. Po chwili dodała: gdy szalała grypa, nie zamykano ludzi w obozach.

Po chwili Bożena Dykiel wyciągnęła okulary i zaczęła przekonywać, że pomagają one w zmaganiach z depresją. Agnieszka Woźniak-Starak przerwała reklamę i zaprosiła na serwis informacyjny, co zapowiedziała słowami: „aby widzowie nie stracili kontaktu z rzeczywistością…”.

Gwiazdy Na Wspólnej komentują wypowiedź Dykiel

Aktorka spotkała się z niepochlebnymi komentarzami w sieci. Koleżanka z planu Na Wspólnej Anna Guzik skomentowała feralną wypowiedź Bożeny Dykiel:

Ja znam Bożenkę od lat. I ona jest osobą strasznie szczerą. To, co powiedziała, powiedziała prosto z serca. Wiele osób się z nią zgadza, wiele się nie zgadza. Jednak mamy wolność słowa i miała prawo wyrazić swoją opinię. I teraz rozgorzała dyskusja na temat tego, czy miała prawo tak powiedzieć, czy nie miała prawa tak powiedzieć. Nie zawsze wszyscy mówią po linii tego, co się wszystkim podoba. Bożena jest osobą niezwykle szczerą, otwartą i ona wali prosto z mostu. To co czuje, to co uważa. Ja uważam, że jako osoba z takim doświadczeniem miała prawo wyrazić swoje zdanie.

W sprawie wypowiedziała się także Anna Korcz:

Właśnie dlatego, że znamy się z Bożenką i bardzo się z Bożenką lubimy, wolałabym nie komentować wypowiedzi moich kolegów. Jeśli chodzi o różne wiadomości w internecie które na temat nauki, wiedzy technicznej i jakiejkolwiek innej zamieszczają moi koledzy i osoby zwane celebrytami, to ja wolałabym pozostać wierna sobie i nie komentować tego wszystkiego. Mam swoje zdanie na prawie każdy temat, ale jednak pozostawiam prawo do wypowiadania swoich kwestii w państwie jeszcze demokratycznym każdemu z osobna.

Jakie jest Wasze zdanie w tym temacie?

Anna Guzik w nowej fryzurze
Anna Guzik w nowej fryzurze
Anna Guzik w Dzień Dobry TVN.  W co się ubrała?
Anna Guzik w Dzień Dobry TVN. W co się ubrała?
Anna Guzik w Dzień Dobry TVN. Jak wyglądała?
Anna Guzik w Dzień Dobry TVN. Jak wyglądała?
Anna Korcz - pokaz Deni Cler
Anna Korcz - pokaz Deni Cler
Otwarcie kawiarni Moje Smaki - Anna Korcz
Otwarcie kawiarni Moje Smaki - Anna Korcz
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także