ImprezyGwiazdy na premierze perfum Doroty Goldpoint: Katarzyna Żak, Izabela Trojanowska, Joanna Kurowska

Gwiazdy na premierze perfum Doroty Goldpoint: Katarzyna Żak, Izabela Trojanowska, Joanna Kurowska

Gwiazdy na imprezie Doroty Goldpoint
Gwiazdy na imprezie Doroty Goldpoint
20.12.2022 18:00, aktualizacja: 20.12.2022 18:13

20 grudnia odbył się event projektantki mody Doroty Goldpoint. Jak zwykle przy tego typu okazjach, zjawił się tabun gwiazd. Uczestniczki eventu zaprezentowały nienaganne kreacje. Kto znalazł się wśród nich? Jak wyglądały? Przedstawiamy zdjęcia piękności z dzisiejszego eventu – niektóre z nich po prostu trzeba zobaczyć.

Dorota Goldpoint – prezentacja perfum

Dorota Goldpoint od lat odnosi sukcesy na rynku mody. Jej kreacje noszą największe gwiazdy show-biznesu oraz przedstawiciele świata polityki. Wielokrotnie po jej ubrania sięgała Agata Duda, która zrobiła w nich furorę podczas wydarzeń publicznych w Waszyngtonie.

To była pierwsza w historii dyplomacji First Diplomacy and Fashion Gala w Waszyngtonie, organizowana przez ponad 30 ambasad tam obecnych. To wydarzenie zgromadziło projektantów, którzy ubierają pierwsze damy albo głowy państw, i każdy z nich miał przygotować na tę okazję dwie repliki stylizacji. Kolekcja dyplomatycznych sukni została zaprezentowana podczas uroczystej gali. W sumie obejrzeliśmy 60 sylwetek – wyznała w rozmowie z NewSeria.

Sama Goldpoint nie ukrywa, że ma chrapkę na podbój amerykańskiego rynku, a realizacja jej marzeń jest kwestią czasu. Podczas wspomnianej gali z udziałem żony polskiego prezydenta, Dorota Goldpoint poznała wielu ambasadorów, pierwsze damy, a także jedną z głównych organizatorek tego wydarzenia – Jan Du Plain.

Ona dokładnie przejrzała w internecie wszystkie zdjęcia naszej pani prezydentowej i naprawdę bardzo dużo pochwał otrzymaliśmy. I też powiedziała ciekawą rzecz, że umiem połączyć standardową klasykę z czymś bardzo nowoczesnym, że przeniosłam trochę modę dyplomatyczną na inny poziom. To bardzo zacne usłyszeć takie słowa z ust takiej kobiety – zdradziła projektantka.

Dorota od dawna podbija rynek arabski. Ma swój butik w Dubaju, a wkrótce planuje otworzyć kolejny w Arabii Sadudyjskiej. Dopełnieniem jej kreacji są perfumy, które właśnie trafiły na rynek. Zapach o nazwie Aurum podziwiały dziś znane Polki, które stawiły się w atelier projektantki na warszawskiej Saskiej Kępie. Przy ulicy Marokańskiej 1S dumnie pozowały do zdjęć i udzielały wywiadów.

Kreacje, jakie gwiazdy wybrały na ten szczególny dzień, możecie zobaczyć na zdjęciach poniżej.

  • Dorota Goldpoint - Dorota Goldpoint - event z gwiazdami
  • Joanna Kurowska - Dorota Goldpoint - event z gwiazdami
  • Anna Iberszer - event z gwiazdami
  • Magdalena Waligórska - event z gwiazdami
  • Paulina Koziejowska- event z gwiazdami
  • Katarzyna Żak
  • Izabela Trojanowska
  • Eliza Gwiazda - event z gwiazdami
  • Martyna Kliszewska
[1/9] Dorota Goldpoint - Dorota Goldpoint - event z gwiazdami
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także