ImprezyGwiazdy na pokazie ostatniego przedstawienia wyreżyserowanego przez Marcina Wronę: Małgorzata Kożuchowska, Artur Żmijewski, Agata Buzek

Gwiazdy na pokazie ostatniego przedstawienia wyreżyserowanego przez Marcina Wronę: Małgorzata Kożuchowska, Artur Żmijewski, Agata Buzek

Pokaz prasowy spektaklu ,,Ich Czworo"
Pokaz prasowy spektaklu ,,Ich Czworo"
Rafał Kowalski
10.12.2015 12:37

Wciąż nie możemy zapomnieć o tragicznej śmierci Marcina Wrony, który popełnił samobójstwo podczas Festiwalu Filmowego w Gdyni. Informacja o tym zdarzeniu wstrząsnęła całą Polską i sprawiła, że finałowa gala festiwalu zmieniła swoją formułę i została maksymalnie skrócona. Wiele gwiazd wspominało Marcina Wronę jako dobrego kolegę z planu.

Jednym z ostatnich projektów, nad którym pracował Marcin Wrona było przedstawienie ,,Ich Czwowo". Dziś odbył się pokaz prasowy spektaklu, na którym pojawili się odtwórcy głównych ról: Artur Żmijewski, Małgorzata Kożuchowska, Agata Buzek i wielu innych. W ,,Ich Czworo" zagrała też Maja Ostaszewska, która dziś nie pojawiła się na pokazie.

,,Ich Czworo" to jednak z najbardziej znanych komedii Gabrieli Zapolskiej. Premiera spektaklu będzie miała miejsce już niedługo na antenie Telewizyjnej Jedynki.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także