Imprezę poprowadziła Agnieszka Popielewicz, która wystąpiła w obcisłych spodniach. Prezenterka Polsatu przeprowadzała rozmowy ze sławnymi gośćmi - Maffashion, Michałem Baryzą, Osi Ugonoh i Natalią Siwiec.
Najwięcej emocji wywołała Paulina Krupińska, dla której było to pierwsze publiczne wyjście po porodzie. Więcej zdjęć Miss Polonii z tej imprezy znajdziecie tutaj.