Plejada znakomitych polskich par i nie tylko pojawiła się dzisiaj na dorocznej gali miesięcznika Pani, która przyznała swoje nagrody dla najbardziej zgranych par w show-biznesie - Srebrne Jabłka 2015. Na czerwonym dywanie błyszczały takie osoby jak: Marta Żmuda-Trzebiatowska z mężem, Kamilem Kulą, Agnieszka Jastrzębska, Roma Gąsiorowska i Agnieszka Szulim.
Zobaczcie galerię z tego wydarzenia! Kto waszym zdaniem prezentował się najlepiej?