NewsyKulisy festiwalu w Gdyni. Gwiazdy relaksowały się przy pysznej kawie: Małgorzata Kożuchowska, Agnieszka Holland, Borys Szyc

Kulisy festiwalu w Gdyni. Gwiazdy relaksowały się przy pysznej kawie: Małgorzata Kożuchowska, Agnieszka Holland, Borys Szyc

Kulisy festiwalu w Gdyni. Gwiazdy relaksowały się przy pysznej kawie: Małgorzata Kożuchowska, Agnieszka Holland, Borys Szyc
Elwira Szczepańska

22.09.2019 10:18, aktual.: 22.09.2019 11:08

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Zajrzeliśmy za kulisy 44. Festiwalu Filmów Fabularnych w Gdyni. Okazuje się, że po intensywnym udziale w wydarzeniu, gwiazdy, które licznie przybyły na imprezę, znajdowały chwilę na relaks w Strefie Nespresso, gdzie mogły porozmawiać, powspominać, odpocząć, delektując się jednocześnie znakomitą kawą. Każdy znalazł to, co lubi.

Gdynia 2019 - gwiazdy relaksują się przy Nespresso na 44. festiwalu filmowym

Wydarzenie, jak co roku, przyciągnęło całą plejadę gwiazd. Do polskiej stolicy filmu zjechali się producenci, twórcy i aktorzy konkursowych produkcji. Festiwal był bardzo intensywny, nie brakowało emocjonujących momentów, dlatego organizatorzy zadbali o to, żeby gwiazdy mogły zrelaksować się przy filiżance ulubionej kawy w Strefie Nespresso.

Agnieszka Holland okazała się być stałą bywalczynią miejsca i wielbicielką mocnego Ristretto. Nie można lepiej rozpocząć dnia, niż z ulubiona małą czarną, a laureatka Złotych Lwów bardzo dobrze o tym wie, więc korzystała z dobrodziejstw Strefy Nespresso.

Małgorzata Kożuchowska wykorzystała to miejsce, żeby udzielić wywiadu, przecież najlepiej rozmawia się przy filiżance ulubionego napoju. Można popracować i zrelaksować się jednocześnie.

Strefa Nespresso była ulubionym miejscem spotkań gwiazd na festiwalu. To tam, w bardzo komfortowych warunkach, z najlepszą kawą, można było powspominać wydarzenia, komentować pojawiające się produkcje. Niezbędnym jest przecież, żeby znaleźć moment na odrobinę przyjemności, a nie da się ukryć, że mało kto odmówiłby aromatycznego napoju, zwłaszcza, że Nespresso oferowało całą gamę ulubionych kaw. Od mocnego espresso, po delikatną caffe latte.

Nic dziwnego, że przy filiżance kawy można było zobaczyć dyskutujących Borysa Szyca z Bartłomiejem Topą, a także Marię Dębską czy Annę Matysiak. Miejsce było oblegane, bo nie ma to jak dobry zastrzyk kofeiny, po intensywnym wysiłku intelektualnym. No i ten niepowtarzalny smak i aromat.

  • Slider item
  • Maria Dębska - 44. Festiwal w Gdyni, relaks przy Nespresso
  • Philippe Tłokiński - 44. Festiwal w Gdyni, relaks przy Nespresso
  • Agnieszka Holland - 44. Festiwal w Gdyni, relaks przy Nespresso
  • Anna Matysiak - 44. Festiwal w Gdyni, relaks przy Nespresso
  • Slider item
  • Borys Szyc - 44. Festiwal w Gdyni, relaks przy Nespresso
  • Slider item
[1/8]
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także