NewsyZaprzyjaźnili się, zanim stali się sławni. Niektóre relacje wciąż trwają, inne rozpadły się po długich latach

Zaprzyjaźnili się, zanim stali się sławni. Niektóre relacje wciąż trwają, inne rozpadły się po długich latach

Gwiazdy które poznały się zanim zostały sławne
Gwiazdy które poznały się zanim zostały sławne
Weronika
20.08.2022 05:00, aktualizacja: 20.08.2022 07:13

Utrzymanie bliskich stosunków przyjacielskich w show-biznesie jest rzadkością. Zwłaszcza jeśli mowa o długotrwałych przyjaźniach, które narodziły się między gwiazdami jeszcze w dzieciństwie. Oto zestawienie celebrytów, którzy poznali się, zanim trafili do przemysłu rozrywkowego.

Cameron Diaz i Snoop Dogg

Cameron Diaz to jedna z czołowych gwiazd Hollywood, Snoop Dogg zajmuje wysokie miejsce wśród najpopularniejszych raperów na świecie. Wydawać by się mogło, że tych dwoje nic ze sobą nie łączy. Nic bardziej mylnego! Gwiazdy zaprzyjaźniły się w szkole średniej, jeszcze zanim osiągnęli międzynarodową sławę. Oboje uczyli się wówczas w Long Beach Polytechnic High School.

Paris Hilton i Kim Kardashian

Można śmiało stwierdzić, że Paris Hilton i Kim Kardashian dorastały razem. Gwiazdy znają się od dziecka, ponadto obie uczęszczały do jednej szkoły. Kim przez jakiś czas pełniła funkcję asystentki Paris Hilton, a także wystąpiła w epizodycznej roli w jej reality show pod tytułem Proste życie.

Agata Kulesza i Katarzyna Nosowska

Agata Kulesza i Katarzyna Nosowska osiągnęły ogromny sukces. Pierwsza z nich jest jedną z najbardziej wyrazistych wokalistek rockowych w Polsce, druga zaś niezwykle cenioną aktorką, która ma na swoim koncie wiele prestiżowych nagród filmowych. Panie poznały się w wieku zaledwie trzech lat. Obie chodziły do jednej szkoły podstawowej i tego samego liceum. Ich przyjaźń przetrwała do dziś i po wielu latach znajomości nadal utrzymują doskonały kontakt.

Kinga Rusin i Piotr Kraśko

Kinga Rusin i Piotr Kraśko przez wiele lat tworzyli jeden z najbardziej lubianych duetów programu Dzień Dobry TVN. Niewiele osób wie jednak, że dziennikarzy od bardzo dawna łączy prawdziwa, głęboka przyjaźń. Kinga Rusin i Piotr Kraśko znają się od czterdziestu lat i zawsze mogą na siebie liczyć.

Księżna Diana i Tilda Swinton

Tilda Swinton wspomina księżną Dianę
Tilda Swinton wspomina księżną Dianę

Tilda Swinton to zdecydowanie jedna z najbardziej rozpoznawalnych aktorek na całym świecie. Okazuje się, że gwiazda Hollywood przyjaźniła się niegdyś z... księżną Dianą. Obie uczęszczały do tej samej szkoły z internatem w West Heath Girls.

Marta Kaczyńska i Małgorzata Rozenek

Małgorzata Rozenek i Marta Kaczyńska przyjaciółki
Małgorzata Rozenek i Marta Kaczyńska przyjaciółki

Marta Kaczyńska i Małgorzata Rozenek przyjaźniły się w latach 90. Poznały się dzięki swoim rodzicom. W 1992 roku ojciec Marty - Lech Kaczyński przeprowadził się do Warszawy, obejmując posadę prezesa Najwyższej Izby Kontroli, gdzie poznał Stanisława Kostrzewskiego. Wkrótce zaczęli organizować wspólne, rodzinne spotkania, podczas których między ich córkami narodziła się przyjaźń. Niestety, ich relacja nie przetrwała próby czasu.

Ben Affleck i Matt Damon

Ben Affleck i Matt Damon od wielu lat są dla siebie ogromnym wsparciem i traktują się jak bracia. Aktorzy poznali się jeszcze w rodzinnym mieście, Bostonie, a ich relacja rozwijała się na szkolnym podwórku. Przyjaciele z dzieciństwa wspólnie napisali scenariusz do Buntownika z wyboru, w którym obaj wystąpili. Film w 1997 roku otrzymał Oscara.

Michał Żebrowski i Rafał Trzaskowski

Rafał Trzaskowski i Michał Żebrowski przyjaźnią się od wielu lat. Niewiele osób wie, że jeden z najpopularniejszych polskich aktorów i obecny prezydent Warszawy znają się od czasów szkolnych. Panowie chodzili kiedyś do jednej klasy, a ich znajomość przetrwała do dziś i nadal utrzymują bliskie relacje.

Leonardo DiCaprio i Tobey Maguire

Aktorzy poznali się jako dzieci podczas przesłuchań do tych samych ról. Rywalizacja między Leonardo DiCaprio a Tobeyem Maguire wkrótce zamieniła się w przyjaźń, a gwiazdorzy wręcz pomagali sobie przy otrzymywaniu filmowych angaży. W 2013 roku aktorzy wystąpili razem w produkcji Wielki Gatsby Baza Luhrmanna.

Justin Timberlake i Ryan Gosling

Justin Timberlake i Ryan Gosling poznali się jako dzieci na planie programu Klub Myszki Miki. Przyszli gwiazdorzy zamieszkali razem podczas  prac nad programem i z czasem nawiązali przyjaźń. Dziś panowie nie są już w tak zażyłych stosunkach, cały czas jednak wspierają się nawzajem i mogą na siebie liczyć.

Zobacz także