NewsyGwiazdy, które mają 170 centymetrów wzrostu. Zełenski, Krupa, Rozenek… Na liście nie brakuje znanych przystojniaków i seksbomb

Gwiazdy, które mają 170 centymetrów wzrostu. Zełenski, Krupa, Rozenek… Na liście nie brakuje znanych przystojniaków i seksbomb

Gwiazdy, które mają 170 cm wzrostu
Gwiazdy, które mają 170 cm wzrostu
06.03.2022 05:00

170 centymetrów to dla wielu osób wzrost niemalże idealny. Osoby, które mierzą tyle, chwalą sobie to, że nie są ani zbyt wysokie, ani zbyt niskie. Kto ze znanych osób może poszczycić się takim wzrostem? Okazuje się, że lista jest dość długa. Przedstawiamy wam nasze zestawienie sław z całego świata. Większość z nich to kobiety, ale nie zabrakło też panów. Okazuje się, że wzrost Wołodymyra Zełenskiego (prezydenta Ukrainy) jest dokładnie taki sam jak wzrost Rozenek czy Krupy.

Które gwiazdy mają 170 centymetrów wzrostu?

Joanna Krupa – wzrost

Zestawienie otwiera Joanna Krupa. Nasza rodaczka od lat młodości jest związana ze Stanami Zjednoczonymi, gdzie wyjechała z rodzicami jeszcze jako mała dziewczynka. Dziś Asia cieszy się udanym życiem rodzinnym u boku przystojnego Douglasa Nunesa i ich córeczki, Ashy-Leigh Nunes. Rodzina mieszka na słonecznej Florydzie.

Małg

Wołodymyr Zełenski – wzrost prezydenta Ukrainy

Jaki wzrost ma Wołodymyr Zełenski? Ile cm wzrostu ma prezydent Ukrainy? Fani zastanawiają się, jak wysoki jest Zełenski, o którym dzisiaj mówi cały świat ze względu na godną podziwu postawę w wojnie Rosji z jego państwem. Były aktor i komik, a obecny wódz wschodniego kraju ma 170 cm wzrostu.

Dla porównania – Andrzej Duda ma 181 cm wzrostu.

Małgorzata Rozenek – wzrost

Takim wzrostem cieszy się Małgorzata Rozenek. Żona Radka Majdana to jedna z najpopularniejszych influencerek w Polsce. „Perfekcyjna pani domu” równocześnie spełnia się jako aktorka i przedsiębiorczyni. Jej sławny mąż jest od niej wyższy o 15 centymetrów! Zresztą spójrzcie, różnica jest widoczna na pierwszy rzut oka.

Gwiazdy, które mają 170 centymetrów wzrostu: Natalia Siwiec

Kolejna w tym zestawieniu jest Natalia Siwiec. Modelka zyskała sławę dzięki pojawieniu się na jednym z meczów Euro 2012. Fotoreporterzy wypatrzyli ją wtedy na trybunach i ogłosili najpiękniejszą kobietą mistrzostw. Dziś Natalia cieszy się luksusowym życiem w meksykańskim kurorcie. Towarzyszy jej tam najbliższa rodzina.

Gwiazdy, które mają 170 centymetrów wzrostu: Adam Małysz

Wiele osób mylnie uważa, że Adam Małysz jest bardzo niski. Okazuje się, że jest on średniego wzrostu. Również i on mierzy 170 centymetrów. To jednak i tak sporo mniej niż jego koledzy po narciarskim fachu. Piotr Żyła ma 176 centymetrów, Maciej Kot – 178, a Dawid Kubacki – 180. Średni wzrost mężczyzn w Polsce wynosi 177 centymetrów.

Gwiazdy, które mają 170 centymetrów wzrostu: Ilona Ostrowska

Ilona Ostrowska zyskała sławę dzięki serialowi Ranczo. Wcieliła się w nim w postać Amerykanki Lucy. Serialowym partnerem brunetki był Kusy (w tej roli Paweł Królikowski).

Gwiazdy, które mają 170 centymetrów wzrostu: Jessica Alba

Jessica Alba to pierwsza osoba zza granicy w naszym zestawieniu. Amerykanka podbiła serca widzów na całym świecie. Za rolę w filmie Cień anioła była nominowana do Złotego Globu. W ostatnim czasie Jessica przeszła metamorfozę. Przefarbowała włosy na blond i mocno je skróciła. Efekt tych rewolucyjnych zmian zobaczycie tutaj.

Gwiazdy, które mają 170 centymetrów wzrostu: Al Pacino

Al Pacino też zalicza się do grona ludzi średniego wzrostu. Amerykańskiego aktora chyba nikomu nie trzeba przedstawiać. Zagrał w filmowych klasykach jak: Ojciec chrzestny, Człowiek z blizną, Życie Carlita, Pieskie popołudnie, Donnie Brasco, Irlandczyk. Twardziel zazwyczaj wcielał się w postacie gangsterów, pospolitych przestępców lub ekscentryków.

Gwiazdy, które mają 170 centymetrów wzrostu: Kate Moss

Kate Moss to legenda modelingu. Brytyjka zaczęła karierę na wybiegu w latach 80. Jej kariera mocno podupadła na skutek kontrowersji i ekscesów z jej udziałem. Przez pewien czas piękność była uzależniona od narkotyków, w tym kokainy. W ostatnich latach, na szczęście, udało się jej wyjść na prostą. Dziś rozwija własne biznesy i cieszy się dostatnim życiem.

Gwiazdy, które mają 170 centymetrów wzrostu: Lana Del Rey

Lana Del Rey to topowa piosenkarka. Jej kontralt (rodzaj głosu) rozkochał miliony słuchaczy na całym globie. Lana przez laty utrzymywała wizerunek niegrzecznej dziewczynki. W ostatnim czasie nieco się on zmienił. Artystka ma już 36 lat i nie w głowie jej młodzieńcze wygłupy.

Gwiazdy, które mają 170 centymetrów wzrostu: Pamela Anderson

Pamela Anderson jest najbardziej znana z roli C.J. Parker w Słonecznym patrolu. W latach 90. gwiazda uchodziła za symbol seksu. Dziś dalej zachwyca formą, choć ma już 54 lata!

Znacie jeszcze jakieś gwiazdy, które mierzą 170 centymetrów?

Zobacz także