NewsyCórka Wójta z „Rancza” kończy 40 lat. Jak bardzo się zmieniła po zakończenia serialu?

Córka Wójta z „Rancza” kończy 40 lat. Jak bardzo się zmieniła po zakończenia serialu?

Marta Chodorowska
Marta Chodorowska
Sebastian

01.11.2021 05:00

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Marta Chodorowska ukończyła Akademię Teatralną w Warszawie. W 2003 roku zadebiutowała w filmie Powiedz to, Gabi. W tym samym roku została zaangażowana do roli w serialu Na wspólnej. Miała również swoje epizody na deskach Teatru Narodowego, w którym pierwszy raz wystąpiła w spektaklu Agnieszki Glińskiej. Prawdziwą popularność przyniosła jej jednak rola Klaudii Kozioł w serialu Ranczo. Gwiazda kończy właśnie 40 lat. Jak zmieniła się przez ten czas i czym się zajmuje obecnie?

Marta Chodorowska jest szczęśliwą matką synka Władysława. Chłopiec ma 7 lat i nie odstępuje swojej rodzicielki na krok. Kilka miesięcy po urodzeniu dziecka, aktorka wzięła ślub, który został zorganizowany w tajemnicy. Jakiś czas temu kobieta poinformowała na swoim Instagramie, że prowadzi program telewizyjny dla dzieci o zdrowym odżywianiu. Zdradziła, jakie emocje towarzyszyły jej na planie:

Tak się cieszę, że wreszcie zrobiłam coś dla najważniejszego mojego widza. Mojemu synkowi bardzo się podobało. Czytał ze mną scenariusz, oglądał pozdrowienia wysyłane z planu i nagrywane przez gadające owoce i warzywa i w końcu zatwierdził z satysfakcją cały pierwszy odcinek. Pierwszy nasz recenzent ocenił - „Good job!” - napisała w poście.

Marta Chodorowska o prześladowaniu

Marta Chodorowska ma ogromny dystans do życia i ogromne poczucie humoru. W jednym z wywiadów zdradziła, że na planach prześladuje ją pewne imię:

Dziwnie się czuję, że w TVP 1 grałam jedną Klaudię [w serialu Ranczo], a w TVP 2 – drugą. Gdy dostałam rolę w Barwach Szczęścia, prosiłam produkcję, żeby zmienili imię mojej bohaterki, ale okazało się, że to niemożliwie, ponieważ w serialu mówiło się o niej od dłuższego czasu. Nie wiem, dlaczego cały czas gram różne Klaudie. Może gdy szukają kogoś do obsadzenia postaci, która ma tak na imię, od razu pojawia im się przed oczami Chodorowska? Najgorsze jest to, że nie lubię tego imienia. Przepraszam wszystkie Klaudie, które poczują się urażone - żartowała.

Marta Chodorowska kończy 40 lat

Obecnie gwiazda Rancza pracuje na planach seriali: Pierwsza miłość, Usta, usta oraz Kuchnia. Cyklicznie pojawia się także w teatrach Capitol oraz Kamienica. Chroni swoją prywatność, dlaczego nie pojawia się na imprezach branżowych ze swoim mężem. 1 listopada skończy 40 lat. Marta nieraz zaskakiwała metamorfozą. Uwielbia szaleć z fryzurami. Zobaczcie, jak aktorka zmieniała się w ciągu tych lat.

  • Marta Chodorowska i Cezary Żak
  • Marta Chodorowska
  • Marta Chodorowska
  • Marta Chodorowska
  • Marta Chodorowska
  • Marta Chodorowska
  • Marta Chodorowska
  • Marta Chodorowska
[1/8] Marta Chodorowska i Cezary Żak
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także