NewsyGwiazda "Rancza" po siedmiu latach odtworzyła zdjęcie. Fani nie ukrywają zachwytu. Długo czekali na taki kadr

Gwiazda "Rancza" po siedmiu latach odtworzyła zdjęcie. Fani nie ukrywają zachwytu. Długo czekali na taki kadr

Ranczo
Ranczo
Krystyna Miśkiewicz
17.07.2021 12:40, aktualizacja: 17.07.2021 16:22

Serial Ranczo to niekwestionowany hit TVP. Pierwszy klaps na planie tej kultowej produkcji padł w 2006 roku. Przez kolejną dekadę widzowie mogli oglądać premierowe odcinki. Każdy z nich gromadził przed telewizorami rekordową liczbę widzów. Produkcja opowiada losy mieszkańców wsi Wilkowyje. Nieco przerysowane i zabawne perypetie bez reszty wciągnęły widzów. W telewizji cały czas emitowane są powtórki, które w dalszym ciągu cieszą się ogromną popularnością.

Format ten na długo wpisał się w serca fanów, a ci od lat czekają na zapowiadaną kontynuację losów swoich ulubionych bohaterów. Wiadomo, że prace nad nią cały czas trwają.

Mogę zdradzić, że akcja dzieje się po zwycięstwie Kozioła, który startował na urząd prezydenta. Kozioł i jego żona to teraz najważniejsza pierwsza para w kraju. Jest też i nieodłączny towarzysz Kozioła, Czerepach - mówił o kinowej wersji producent Maciej Strzembosz.

Gwiazda Rancza odtworzyła zdjęcie po kilku latach. Fani są zachwyceni

Serial przyniósł ogromną sławę aktorom, którzy zdecydowali się wziąć udział w produkcji. Pojawiło się tam kilka bardzo dobrze znanych nazwisk, czyli między innymi Cezary żak, Katarzyna Żak, Artur Braciś czy Dorota Chotecka. W 2011 roku do produkcji dołączyła także Anna Iberszer. Aktorka o przez kolejne pięć lat wcielała się tam w postać energicznej policjantki Franczeski. Gwiazda ma włoskie korzenie, a jej postać została stworzona dosłownie na miarę i idealnie odzwierciedlała temperament gwiazdy.

Fani w oczekiwaniu na kontynuację ulubionego serialu chętnie podglądają profile społecznościowe wszystkich gwiazd, które brały w nim udział. Ania Iberszer postanowiła sprawić im prawdziwą niespodziankę i zrobiła kompilację dwóch zdjęć. Pokazała się na wakacjach z synkiem, odtwarzając zdjęcie sprzed kilku lat. Fotografie dzieli 7 lat, a przez ten czas jej pociecha mocno wyrosła.

2014 vs 2021 - napisała.

https://www.facebook.com/1330294297/posts/10220135738646951/?d=n

Fani oczywiście nie przeszli obojętnie wobec tego kadru, nie brakuje zachwytów nad zgrabną aktorką i fenomenalnym kadrem.

 • Świetne a mama im starsza tym młodsza.
 • Piękne jest to zdjęcie. Jeszcze chwilka a młody będzie Cię nosić na rękach.
 • Równie piękna.
 • Czy to quiz znajdź różnice? Będzie ciężko.

Trzeba przyznać, że aktorce po raz kolejny idealnie udało się uchwycić magię chwili.

 • Święta na planie serialu "Ranczo": Anna Iberszer, Ilona Ostrowska, Marta Lipińska, Dorota Chotecka, Dorota Nowakowska, SK:, , fot. Gałązka/AKPA
 • Święta na planie serialu "Ranczo": Anna Iberszer, Ilona Ostrowska, Marta Lipińska, Paweł Królikowski, SK:, , fot. Gałązka/AKPA
 • Święta na planie serialu "Ranczo": Dorota Chotecka, Ilona Ostrowska, Mateusz Rusin, Wojciech Adamczyk, Katarzyna Żak, Anna Iberszer, Marta Lipińska, SK:, , fot. Gałązka/AKPA
 • Anna Iberszer - premiera płyty Katarzyny Żak
 • Anna Iberszer z synem
 • Anna Iberszer z synem
 • Anna Iberszer - Gwiazdy na premierze Kontraktu
 • Anna Iberszer – Wielki Test o Wieszczach Narodowych
 • Anna Iberszer - Pokaz Mariusza Przybylskiego
[1/9] Święta na planie serialu "Ranczo": Anna Iberszer, Ilona Ostrowska, Marta Lipińska, Dorota Chotecka, Dorota Nowakowska, SK:, , fot. Gałązka/AKPA
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także