NewsyGwiazda "Projektu Lady" dokonała coming outu. Pochwaliła się serią namiętnych kadrów ze swoją dziewczyną. Odważnie!

Gwiazda "Projektu Lady" dokonała coming outu. Pochwaliła się serią namiętnych kadrów ze swoją dziewczyną. Odważnie!

Roksana Gac z Projektu Lady dokonała coming outu
Roksana Gac z Projektu Lady dokonała coming outu
Krystyna Miśkiewicz

02.08.2022 15:00

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Projekt Lady to reality show, które od pierwszej edycji cieszy się sporym zainteresowaniem widzów. Bohaterkami formatu są dziewczęta, które do tej pory nie stroniły od zabawy, wulgaryzmów, czy używek. Gospodyni programu razem z pozostałymi mentorkami próbuje nauczyć je dobrych manier i zamienić zbuntowane nastolatki i młode kobiety w prawdziwe damy.

Często borykają się one z problemami w życiu osobistym i brakiem zrozumienia ze strony otoczenia. Nie mają wokół siebie odpowiednich wzorców, a jedynie pomoc specjalistek od wizerunku, może pokierować ich dalsze życie na dobrą drogę. Te z nich, które nad sobą pracują, osiągają sukcesy, a czasami na stałe znajdują miejsce dla siebie w show-biznesie. Nawet po tym, jak zgasną kamery ich losem dalej interesują się fani. Teraz jedna z gwiazd programu dokonała coming outu.

Roksana Gac z Projektu Lady dokonała coming outu

Program doczekał się sześciu edycji, a ostatnia z nich została wyemitowana jesienią 2021. W prowadzącą od samego początku wcielała się Małgorzata Rozenek. Mentorkami w lubianym formacie były natomiast: trenerka protokołu dyplomatycznego dr Irena Kamińska-Radomska i trenerka rozwoju osobistego Tatiana Mindewicz-Puacz.

Widzom doskonale dały się zapamiętać też niektóre z uczestniczek, a zwłaszcza te dziewczyny, które zwyciężyły kolejne edycje. Roksana Gac ze Szczecina gdy trafiła do programu miała zaledwie 22 lata. Jej życie nie  było usłane różami. Mając 14 lat, trafiła razem z siostrą do pogotowia opiekuńczego. Tam wpadła w złe towarzystwo, a wszystko skończyło się pobytem w ośrodku wychowawczym.

Projekt Lady pomógł jej wyjść na prostą. Przeszła tam prawdziwą metamorfozę, a teraz zaskoczyła w social mediach, chwaląc się swoją miłością. Przy okazji dokonała coming outu i opublikowała kilka kadrów, na których całuje ukochaną.

#withmygirl #loveislove #szczecin - podpisała wspólne zdjęcia.

Pod zdjęciem Roksany i jej dziewczyny pojawiło się sporo komentarzy. Internauci biją i brawo za to, że odważenie pochwaliły się miłością w social mediach.

Pamiętacie Roksanę z czasów udziału w projekcie Lady? W galerii przypominamy jej zdjęcia.

  • Patrycja Wieja, Magda Lubasz i Roksana Gac - konferencja Projekt Lady 4
  • Roksana Gac z Projekt Lady na salonach
  • Roksana Gac wygrała Projekt Lady 2
  • Roksana Gac
  • Roksana Gac z dziewczyną
  • Roksana Gac z dziewczyną
  • Roksana Gac z dziewczyną
  • Roksana Gac - finał Projekt Lady 6
[1/8] Patrycja Wieja, Magda Lubasz i Roksana Gac - konferencja Projekt Lady 4
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także