No i mamy coraz bardziej mobilnego syna. Lecimy na Wrocław. Kupa, bąki, siki, rzygi - nic w podróży nas nie zdziwi - napisał.
Co na to fani?
- Nie wierzyłam w to, że takie programy mogą faktycznie kogoś skojarzyć a tu proszę, serdecznie gratuluję i życzę dużo miłości i szczęścia
- Miło popatrzeć na was, takich szczęśliwych młodych rodziców. Grzesiowi aż oczy się śmieją, że ma na rękach największy skar.
- Grzesiu Poczekajcie jak trochę podrośnie, wtedy będzie Jazda ???? A jak będzie dwoje to już szczególnie ?????? Pięknej Niedzieli Życzę i Pozdrawiam ??.nAniu Pięknie wyglądasz
Z niecierpliwością czekamy na kolejne zdjęcia syna Grześka. :)