Nim na scenie w siedzibie TVP pojawił się pierwszy polski kandydat wiedzieliśmy już, że Margaret i jej ogniste In My Cabana zostawiły daleko w tyle Cuba Libre i Moncho, gwarantując artystce awans do finału. Jeśli wygra, będzie występowała w szwedzkich barwach w Portugalii.
Nasza reporterka zapytała świeżo mianowanego reprezentanta Polski o Margaret. Jak ocenił jej szanse w finale Melodifestivalen?
Przy okazji udało nam się również zapytać Kasię Moś, zeszłoroczną reprezentantkę Polski na Ukrainie czy kibicuje swojej koleżance po fachu:
A wy? Będziecie kibicować Margaret 10 marca?