Jak donosi Pudelek, mama Edyty została przewieziona w nocy do szpitala. Choć matkę i córkę łączyły zawsze dość burzliwe relacje, niedawno zakopały wojenny topór. Nic zresztą nie jest w stanie skłócić dziecka z rodzicem na zawsze, zwłaszcza, gdy obie strony są tak wrażliwe. Nic dziwnego, że Górniak rzuciła wszystko i pojechała zobaczyć się ze swoją mamą.
Miejmy nadzieję, że pani Grażyna szybko wróci do siebie.