Newsy"Honoru nie ma za grosz". Muzyk wymierzył cios Edycie Górniak. Chce interwencji rządu

"Honoru nie ma za grosz". Muzyk wymierzył cios Edycie Górniak. Chce interwencji rządu

Edyta Górniak (fot. KAPIF)
Edyta Górniak (fot. KAPIF)

17.12.2023 13:08, aktual.: 17.12.2023 14:24

Edyta Górniak chętnie korzysta z propozycji współprac, jakie otrzymuje od Telewizji Polskiej. Jak zapewnia, nie robi tego ze względów politycznych. W rozmowie z Plotkiem powiedziała, że "nie segreguje ludzi" ze względu na przekonania i każdego traktuje w równy sposób.

Nie postrzegam różnic, które dostrzegają inni. Nie patrzę w taki sposób na ludzi. Każde serce niezależnie od tego, czy się przekręci na TVN, Polsat. Nie ma to znaczenia dla mnie. Jakbym się zastanawiała, kto przychodzi na moje koncerty i czy zasługuje na to, by brać w nich udział. To jest absurd. Nie. Dla mnie każdy człowiek liczy się tak samo, niezależnie od tego czy bardziej jest po takiej, czy po innej stronie. Człowiek to jest człowiek, serce to jest serce, czy on się przełączy na taką częstotliwość, czy inną. Po prostu – wyraziła swoje zdanie.

Na początku grudnia TVP oficjalnie potwierdziła, że diwa będzie gościć na tegorocznym Sylwestrze Marzeń z Dwójką. Pudelek podał, że za występy zgarnie 100 tysięcy złotych (więcej tutaj).

Piosenkarz i dziennikarz ostro o Edycie Górniak

Obecność Górniak na imprezie w Zakopanem nie spodobała się piosenkarzowi i dziennikarzowi Damianowi Maliszewskiemu, który od dawna krytykuje gwiazdy współpracujące z TVP. Maliszewski opublikował na InstaStories mocny wpis pod adresem wokalistki.

Ileż można oglądać tę panią w TVP? Honoru nie ma za grosz. Ale grosz będzie miała i to niemały. Wszystko za nasze. Oczywiście ten sylwester jest tylko po to, żeby zapłacić tym, którzy przed zmianami mogą jeszcze sporo zarobić, bo wiedzą, że to ich medialny koniec – zaczął.

Na tym nie poprzestał, sugerując, że chce konkretnych działań od nowego rządu.

Mam nadzieję, że nowe władze chce zdążą ten tandetny odpust odwołają i zatrzymają niekontrolowany wyciek pieniędzy – wyraził nadzieję. Są twarze, które kojarzą się z logiem TVP i wywołują ten sam odruch. To jedna z takich twarzy – napisał dalej.
Obraz
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także