NewsyCo się dzieje z córką Marty Kaczyńskiej? Sąsiedzi rozkładają ręce, tabloid spekuluje. Dziwna sprawa

Co się dzieje z córką Marty Kaczyńskiej? Sąsiedzi rozkładają ręce, tabloid spekuluje. Dziwna sprawa

Marta Kaczyńska
Marta Kaczyńska
Krystyna Miśkiewicz
14.04.2021 13:00, aktualizacja: 14.04.2021 17:32

Marta Kaczyńska to córka pary prezydenckiej Lecha i Marii Kaczyńskich, którzy 10 kwietnia 2010 roku zginęli w katastrofie samolotu Tupolew w drodze do Smoleńska. Ona sama stara się trzymać z dala od polityki i nie angażuje się w sprawy państwa. Mimo to Polacy bardzo chętnie podglądają jej życie. Z wykształcenia jest prawniczką, ale doskonale spełnia się w roli felietonistki, która przez lata nie miała szczęścia w miłości.

Córka prezydenckiej pary ma za sobą dwa nieudane małżeństwa. Jej pierwszym mężem był Piotr Smuniewski, a ich związek przetrwał zaledwie trzy lata. Później wyszła za Marcina Dubienieckiego, z którym doczekała się dwóch córek: Ewy, która przyszła na świat w 2003 roku, oraz Martyny, która urodziła się 4 lata później.

Drugie małżeństwo Marty również się rozpadło, a ona postanowiła po raz trzeci spróbować szczęścia w miłości i w 2018 roku wyszła za mąż za warszawskiego biznesmena, Piotra Zielińskiego, z którym doczekała się syna.

Córka Marty Kaczyńskiej nagle zniknęła. Co się z nią dzieje?

Marta doskonale spełnia się w roli mamy. Młodsza z jej córek nieustannie dostarcza jej powodów do dumy. Martynka trenuje jeździectwo, w którym odnosi już znaczące sukcesy. Jakiś czas temu została laureatką konkursu Cavaliada Kraków.

Starsza z córek ma już własne konto na Instagramie, z którego można się dowiedzieć, że ma zupełnie odmienną pasję od młodszej siostry. Dziewczyna spełnia się na parkiecie i jest członkinią znanej formacji tanecznej. Podobnie jak Martynka odniosła sukcesy w swojej dziedzinie. Razem ze swoją grupą zajęła m.in. piąte miejsce w kategorii ekipa dancehall w Ogólnopolskim Festiwalu Tańca Nowoczesnego w Łebie.

Nastolatka nie miała łatwego dzieciństwa. Bardzo przeżyła katastrofę, w której zginęli jej dziadkowie. Również rozwód był dla niej wielkim zmartwieniem, a aresztowanie ojca kolejnym emocjonalnym ciosem. Po pewnym czasie jej rodzice na nowo zaczęli układać sobie życie. Magazyn Dobry tydzień dotarł do ciekawych spostrzeżeń. Według nich nastolatka ostatnio "zniknęła".

Wchodzi w dorosłość i doskwiera jej brak anonimowości – mówi gazecie osoba z otoczenia rodziny.

Dziennikarze magazynu zdołali ustalić, że kończąca w tym roku 18 lat Ewa mogła wyjechać do Londynu. Marcin Dubieniecki miał namawiać, ją do tego, by właśnie tam skończyła studia. Już wcześniej na swoim profilu na Instagramie córka Marty przejawiała zainteresowanie kulturą Wielkiej Brytanii, do której wybrała się w nagrodę za doskonałe oceny na świadectwie w liceum:

Marcin Dubieniecki pokazywał jej tamtejsze szkoły średnie. Po powrocie Ewa kontynuowała naukę w prestiżowym trójmiejskim liceum, gdzie świetnie sobie radziła. Tata namawiał ją jednak, by dokończyła edukację w Londynie, a potem tam podjęła studia. Teraz zniknęła… – czytamy w "Dobry Tygodniu".

Podobno sąsiedzi Kaczyńskiej również mają być zaniepokojeni, ponieważ dawno nie widzieli Ewy, która skasowała swoje niegdyś popularne konto w portalu społecznościowym.

Portal Plotek poprosił o komentarz w tej sprawie rodziców Ewy. Żadne z nich jednak na tę chwilę nie odniosło się do tych rewelacji.

  • Ewa Dubieniecka na Instagramie
  • Ewa Dubieniecka na Instagramie
  • Ewa Dubieniecka w świątecznej kreacji
  • Ewa Dubieniecka w Londynie
  • Ewa Dubieniecka pochwaliła się nowym selfie
  • Ewa Dubieniecka
  • Ewa Dubieniecka ma stylowy plecak
  • Ewa Dubieniecka wypowiedziała wojnę fanom
[1/8] Ewa Dubieniecka na Instagramie
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także