NewsyAnna Głogowska straciła posadę w "Tańcu z gwiazdami". Jak dziś sobie radzi?

Anna Głogowska straciła posadę w "Tańcu z gwiazdami". Jak dziś sobie radzi?

Anna Głogowska co robi po stracie pracy w Tańcu z gwiazdami
Anna Głogowska co robi po stracie pracy w Tańcu z gwiazdami
Milena Majek

24.03.2016 18:51

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Anna Głogowska szerokiej publiczności dała się poznać z udziału w programie Taniec z gwiazdami. Była jedną z niewielu tancerek, które zarażały uśmiechem i pozytywną energią.

Anna Głogowska w pewnym momencie związała się z Piotrem Gąsowskim. Aktor również brał udział w programie. Między nimi wyraźnie iskrzyło. Owocem związku pary jest niespełna dziewięcioletnia dziś córka Julia. Anna po dość długiej przerwie znów trafiła do programu. Tym razem w roli prowadzącej. Z powodzeniem radziła sobie przez kolejne cztery edycje. Tuż przed rozpoczęciem obecnej, piątej serii otrzymała zwolnienie z pracy. Teraz, obok Krzysztofa Ibisza, show prowadzi Paulina Sykut.

Telewizja rządzi się swoimi prawami...Usłyszałam tylko, że czas na zmiany i tyle. Nie ukrywam, że na początku było mi bardzo źle - mówi w rozmowie, na którą powołuje się Życie na gorąco 

Anna nie kryje żalu. Wszak program był dla niej przepustką do kariery. Dzięki niemu dostawała propozycję prowadzenia innych konferencji czy zawodów tanecznych. Życie Głogowskiej kręciło się wokół tańca. Po utracie pracy w telewizji Polsat wszyscy fani zamartwiali się, co dalej z nią będzie. Wydaje się, że nie jest aż tak źle, jak przewidywano. Anna często pojawia się w programie Jaka to melodia? w roli tancerki. Można oglądać ją czasami jako eksperta w Pytaniu na śniadanie.

Tęsknicie za Anną w Tańcu z gwiazdami?

Co Anna Głogowska robi po stracie pracy w Tańcu z gwiazdami?
Co Anna Głogowska robi po stracie pracy w Tańcu z gwiazdami?
Anna Głogowska - otwarcie sceny Teatru Kwadrat
Anna Głogowska - otwarcie sceny Teatru Kwadrat
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także