Wiktoria Gąsiewska kupiła nowe mieszkanie
Wiktoria Gąsiewska w połowie września poinformowała, że kupiła swoje pierwsze mieszkanie. Na zdjęciu, jakie opublikowała widać surowe wnętrza. Jej nowe gniazdko znajduje się na parterze, dzięki czemu ma bezpośrednie wyjście na taras. W tym samym wpisie aktorka zdradziła, że już niebawem zaczną się pracę nad wykończeniem nieruchomości:
Wiktoria Gąsiewska odpowiada na zaczepkę
Gwiazda nie ukrywa, że nowy nabytek zapewnił jej bycie najszczęśliwszą na świecie. Po kilku tygodniach 22-latka powróciła z tematem urządzania własnego lokum. Na Instagramie pokazała plany mieszkania i ogłosiła, że nie może doczekać się kolejnego etapu:
Wiktoria Gąsiewska nie spodziewała się jednak, że ktoś może mieć do niej pretensje o to, że wcześniej planowała mieszkanie z Adamem Zdrójkowskim, z którym niedawno się rozstała:
Na odpowiedź aktorki nie musiała długo czekać:
Chwilę później blond piękność uchyliła rąbka tajemnicy i pokazała jedno z pomieszczeń okazałej nieruchomości. Jesteście ciekawi, jaki będzie efekt? Zobaczcie, jak na razie prezentuje się nowe gniazdko aktorki.