Zuza Kołodziejczyk w bikini na wakacjach z chłopakiem. Odsłoniła sporo ciała [DUŻO ZDJĘĆ]

Zuza Kołodziejczyk na wakacjach na Krecie z chłopakiem. Zdjęcia z bloga Zuzy z Top Model

Zuza Kołodziejczyk na wakacjach na Krecie z chłopakiem. Zdjęcia z bloga Zuzy z Top Model

Zuza Kołodziejczyk na wakacjach na Krecie

Zuza Kołodziejczyk po Top Model cały czas pojawia się na wybiegach i w sesjach zdjęciowych. Przy okazji wakacji, modelka wzięła urlop i razem ze swoim chłopakiem wyleciała z Polski. Na blogu i Facebooku Zuza pochwaliła się, że odpoczywa na Krecie.

Grecki klimat zdecydowanie jej służy, o czym świadczą zdjęcia, które udostępniła na swoich kanałach promocyjnych. Zuza umieściła także krótkie podsumowanie urlopu:

Decyzja o wylocie zapadła spontanicznie. Udało nam się znaleźć bardzo atrakcyjną ofertę last minute na Kretę. Sprawdziliśmy szybko prognozę pogody i już wiedzieliśmy, że następny tydzień spędzamy na pięknej greckiej wyspie. Oczywiście, że trochę poleniuchowaliśmy, ale zależało nam również na tym, by zwiedzić trochę okolicę. Popłynęliśmy statkiem nad Zatokę Balos, która okazała się istnym rajem na ziemi, a widoki zapierały dech w piersiach do tego stopnia, że oczywiście musiałam się wzruszyć i łzy płynęły mi po policzkach. (…) Poza tym robiliśmy sobie spacery plażą, a że z moim chłopakiem spacer to co najmniej 6 km – udało nam się dotrzeć do miasteczka Georgioupoli, konkretnie do przepięknej, położonej na wodze kapliczki św. Mikołaja.

Zuza Kołodziejczyk wymieniła jednym tchem wszystkie miejsca, w których dotychczas odpoczywała. Nie ukrywa, że Kreta (pomimo kryzysu w Grecji :)) zrobiła na niej wrażenie:

Miałam okazję być już na innych greckich wyspach (Kos, Rodos), ponadto spędzić trochę czasu w Kenii, Egipcie, Indiach, Tunezji, Turcji, Izraelu, na Teneryfie, Fuerteventurze, Maderze i Gran Canarii i przyznam Wam szczerze: zawsze duże wrażenie robi na mnie fakt, że te wszystkie miejsca są zarazem tak piękne i tak różne od siebie. Dopisuję do swojej listy Kretę, a Wam podrzucam kilka zdjęć, które podczas tych krótkich wakacji strzelił mi mój chłopak.

Cały wpis na blogu Zuzy.

Musimy przyznać, że chłopak Zuzy Kołodziejczyk ma talent do robienia zdjęć. Zobaczcie sami w galerii poniżej.

Zobacz: Zuza z Top Model zdradziła nam sekret swojej szczupłej sylwetki


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×