Gwiazdy świętują Walentynki 2019! Joanna Koroniewska, Kajra, Agnieszka Hyży, Emilia Komarnicka, Kuba Wojewódzki, Ola Ciupa [DUŻO ZDJĘĆ]

walentynki 2019 gwiazdy

Jak gwiazdy świętują Walentynki 2019

Gwiazdy pokazały w jaki sposób świętują Walentynki 2019. W święto zakochanych pochwaliły się swoimi zdjęciami z ukochanymi i pochwaliły się jak spędzają ten wyjątkowy dzień. Instagram zalała fala zdjęć. Kto świętuje? Jak?

Walentynki 2019 już tu są! Po Bożym Narodzeniu to bez wątpienia jedno z najbardziej lubianych kalendarzowych świąt w ciągu roku. Wszędzie królują serduszka, pucułowate aniołki z łukami i czerwień, a ludzie masowo wyznają sobie uczucia – zarówno twarzą w twarz jak i w social mediach. Gwiazdy nie różnią się w tym przypadku od swoich fanów. Znani i lubiani również pokazują w jaki sposób spędzają ten wyjątkowy dzień i przede wszystkim z kim!

Na Instagramie pojawiły się zdjęcia ulubieńców widzów i publiczności, którzy w tym szczególnym dniu chwalą się nie tylko swoją miłością, ale również obdarzają nią fanów, najczęściej do spółki z cudownymi życzeniami. Kto pochwalił się swoimi Walentynkami? Między innymi Agnieszka Hyży, Ewelina Lisowska, Barbara Kurdej-Szatan i Rafał Szatan, Katarzyna Skrzynecka, Ewa Chodakowska, Anna Popek, Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel, Dorota Naruszewicz, Natalia Siwiec, Joanna Krupa, Anna Mucha, Karolina Pisarek, Paulina Kurpińska i Sebastian Karpiel-Bułecka, Małgorzata Rozenek, Emilia Komarnicka, Ewa Gawryluk, Weronika Rosati, Dorota Gardias, Kuba Wojewódzki, Qczaj i Jacob Kosel, Arek Milik, Gomee i Sara Chmiel, Kajra i Sławomir, Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor czy Ola CiupaZ kolei Patryk GrudowiczKasia Szklarczyk potwierdzili swój związek nagą sesją!

Kto jeszcze? Zobaczcie galerię!

Rinke Rooyens zaszalał w Walentynki! Fani Joanny Przetakiewicz gotują się z zazdrości! [WIDEO]

Dzisiaj księżna, a kiedyś? Nie uwierzycie, co robiła Camilla Parker-Bowles zanim rozkochała w sobie księcia Karola!

Paweł Pawlikowski pierwszy raz o swoim małżeństwie z Małgorzatą Belą! Wzruszające słowa


Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan – memy walentynkowe

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan – memy walentynkowe

Katarzyna Skrzynecka- Walentynki 2019

Katarzyna Skrzynecka- Walentynki 2019

Weronika Rosati - Walentynki 2019

Weronika Rosati - Walentynki 2019

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×