Urbańska w stylizacji od konkurencji! I od razu dostała pochwałę!

Odkąd Natasza Urbańska założyła firmę odzieżową Muses jest regularnie krytykowana za swoje stylizacje. Artystka stała się bowiem żywą reklamą swojej marki i pojawia się na salonach przede wszystkich w ubraniach swojego i Agnieszki Komornickiej projektu, które niekoniecznie przypadły do gustu krytykom mody. Ostatnio Natasza postanowiła coś zmienić. Na prezentację nowej kolekcji Lidii Kality przyszła w jedwabnych, jasnych spodniach w paski, czarnej marynarce i różowej koszulce. Okazało się, że to ubrania od duetu MMC. Same spodnie kosztowały 650 złotych, więc Urbańska na pewno miała na sobie rzeczy warte ponad tysiąc. Co ciekawe, za tę stylizację od razu dostała pochwałę i to od Joanny Horodyńskiej, która była jedną z czołowych osób negatywnie oceniających ubrania Muses.
"Można! W końcu super" - napisała pod zdjęciem Urbańskiej.
Być może ma to związek z tym, że stylistka przyjaźni się z projektantami MMC. A może faktycznie w końcu spodobało jej się, jak wygląda Natasza. My uważamy, że jest piękna przy każdej okazji.

Odkąd Natasza Urbańska założyła firmę odzieżową Muses jest regularnie krytykowana za swoje stylizacje. Artystka stała się bowiem żywą reklamą swojej marki i pojawia się na salonach przede wszystkich w ubraniach swojego i Agnieszki Komornickiej projektu, które niekoniecznie przypadły do gustu krytykom mody.

Ostatnio Natasza postanowiła coś zmienić. Na prezentację nowej kolekcji Lidii Kality przyszła w jedwabnych, jasnych spodniach w paski, czarnej marynarce i różowej koszulce. Okazało się, że to ubrania od duetu MMC. Same spodnie kosztowały 650 złotych, więc Urbańska na pewno miała na sobie rzeczy warte ponad tysiąc.

Co ciekawe, za tę stylizację od razu dostała pochwałę i to od Joanny Horodyńskiej, która była jedną z czołowych osób negatywnie oceniających ubrania Muses.

„Można! W końcu super” – napisała pod zdjęciem Urbańskiej.

Być może ma to związek z tym, że stylistka przyjaźni się z projektantami MMC. A może faktycznie w końcu spodobało jej się, jak wygląda Natasza. My uważamy, że jest piękna przy każdej okazji.


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×