O tytuł Miss Polonia 2014 walczą trzy znane modelki! Tego o nich nie wiecie

Kandydatki na Miss Polonia 2014

Kandydatki na Miss Polonia 2014

Już 6 grudnia odbędzie się kolejna edycja plebiscytu Miss Polonia. W walce o koronę staną najpiękniejsze Polki wybrane drogą lokalnych castingów. Wśród uczestniczek znalazły się aż trzy zawodowe modelki – Małgosia Guzowska, Edyta Zając i Zuza Butryn. Wszystkie rozpoczęły już walkę o popularność i od jakiegoś czasu pokazują swoje luksusowe życie na Instagramie, intrygują show-biznes i bywają na salonach. Która z nich ma największe szanse na godne zastąpienie Pauliny Krupińskiej i szansę na koronę Miss Universe?

 

Małgorzata Guzowska

21-letnia Małgorzata Guzowska jest finalistką z województwa mazowieckiego. W swojej siedmioletniej już karierze pozowała dla „Harper’s Bazaar”, „Glamour” i „K MAG”. Oprócz polskich tytułów, ma także sesję dla włoskiego „Io Donna”, a jej urodą zachwyca się internetowy potentat Asos.com. Mierzy 175 centymetrów, a jej wymiary to: 81-60-90. Na co dzień mieszka w Warszawie, a jej pasją są podróże i strzelectwo, a także dobre kino. Ulubiony film to „Leon Zawodowiec”.

 

Małgorzata Guzowska

Małgorzata Guzowska

Edyta Zając

Najbardziej znana kandydatka do tytułu Miss Polonia. Pochodząca z Lodzi 26-letnia Edyta Zając (178 cm, 84-61-89) jest na co dzień wizytówką agencji New Age Models. Karierę w modelingu robi od 16 roku życia, a jej urodę doceniano już podczas pokazów mody Just Cavalli i Antonio Marras. Ma także na swoim koncie kampanię perfum Kenzo Flowers Tag, którą dostała dzięki swojej „baby face”. Ostatnio podpisała kontrakt z polską marką streetwearową PLNY LALA, którym wygryzła Natalię Siwiec. Prywatnie Edyta jest narzeczoną piłkarza Legii Warszawa, Jakuba Rzeźniczaka.

Edyta Zając

Edyta Zając

Zuza Butryn

Trzecia modelka (Zuza Butryn, 175 cm, 85-61-90) pochodzi z Podkarpacia, a dokładniej z Rzeszowa. Przed obiektywem pracuje już 11 lat (a sama ma dopiero 24!), a jej urodę doceniła agencja D’VISION. W krótkim czasie podpisała kontrakty z paryskim i nowojorskim oddziałem Next Models. Kampanie z jej udziałem można oglądać w lookbookach w całej Europie. Pomimo oszałamiającej kariery, ważna jest dla niej także nauka – studiuje psychologię na Uniwersytecie Warszawskim. Uwielbia kryminały Agathy Christie, a jej ulubiony sport to snowboard.

Zuza Butryn

Zuza Butryn

 

Która z nich ma największe szanse na tytuł Miss Polonii 2014? Poniżej więcej zdjęć wspomnianej trójki modelek:


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×