Szukaj
NAJPOPULARNIEJSZE
Co z tą ciążą? Anna Wendzikowska już niczego nie musi komentować! Zdjęcia w tej kreacji mówią wszystko
Co z tą ciążą? Anna Wendzikowska już niczego nie musi komentować! Zdjęcia w tej kreacji mówią wszystko

Co z tą ciążą? Anna Wendzikowska już niczego nie musi komentować!...

Co z tą ciążą? Anna Wendzikowska już niczego...

Gwiazdy na Powitaniu lata 2018: Paulina Sykut, Ola Ciupa, Tamara Arciuch, Anna Wendzikowska [DUŻO ZDJĘĆ]
Gwiazdy na Powitaniu lata 2018: Paulina Sykut, Ola Ciupa, Tamara Arciuch, Anna Wendzikowska [DUŻO ZDJĘĆ]

Gwiazdy na Powitaniu lata 2018: Paulina Sykut, Ola Ciupa, Tamara Arciuch,...

Gwiazdy na Powitaniu lata 2018: Paulina Sykut, Ola...

To one mogły być na miejscu Kate! Oto siedem najpiękniejszych byłych dziewczyn księcia Williama! Wszystkie wyglądają jak miss
To one mogły być na miejscu Kate! Oto siedem najpiękniejszych byłych dziewczyn księcia Williama! Wszystkie wyglądają jak miss

To one mogły być na miejscu Kate! Oto siedem najpiękniejszych byłych...

To one mogły być na miejscu Kate! Oto...

Dziś piątek, 22.06.2018

Twoja Twarz Brzmi Znajomo: Wszyscy uczestnicy po raz pierwszy oficjalnie na jednej scenie!

Twoja Twarz Brzmi Znajomo - oficjalna prezentacja uczestników


Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Prezentacja uczestników nowego sezonu

Nie ma żadnych wątpliwości – Twoja Twarz Brzmi Znajomo to obecnie jeden z najpopularniejszych programów w polskiej telewizji. Show, w którym znani i lubiani wcielają się w słynnych muzyków i prezentują na scenie swoje wokalne możliwości podbił serca Polaków w mgnieniu oka i stał się najbardziej wyczekiwanym programem w ciągu roku. Już niedługo w wiosennej ramówce zobaczymy zmagania kolejnych uczestników – tym razem twórcy show postawili na świeżą krew, ale pośród walczących o wygraną znajdą się również znajome twarze.

19 lutego odbyła się oficjalna prezentacja wszystkich uczestników show. Kto weźmie udział?

Oto oficjalna, potwierdzona przez Polsat lista uczestników Twoja Twarz Brzmi Znajomo 9:

  • Anna Guzik – aktorka znana z teatru, kina, a przede wszystkim z licznych ról serialowych (m.in. „Pierwsza miłość”). W 2007 roku wygrała „Taniec z gwiazdami”. Występowała w parze z Łukaszem Czarneckim.
  • Natalia Krakowiak (nazywana sobowtórem Nataszy Urbańskiej)- wokalistka i aktorka Teatru Muzycznego „Roma”, wcześniej przez wiele lat związana ze Studiem Buffo. Laureatka Festiwalu Debiutów w Opolu z 2009 roku za wykonanie piosenki Budki Suflera „Jest taki samotny dom”. Występy w telewizji? To nie będzie dla niej nic nowego.
  • Filip Lato – uczestnik siódmej edycji „The Voice of Poland” znany ze współpracy z chórem Sound’n’Grace. Widzowie Telewizji POLSAT mogą kojarzyć jego głos z czołówki serialu „W rytmie serca”. To on wykonuje piosenkę „Czy chcesz, czy nie”.
  • Joanna Lazer – znana też jako „Ruda” z zespołu Red Lips. Piosenkarka, autorka tekstów, a kiedyś modelka. W 2011 roku wzięła z grupą udział w pierwszej edycji „Tylko muzyka. Must be the music” i dotarła aż do półfinału. Wspólnie wylansowali hit „To co nam było”. Wcześniej śpiewała z Aisha i Delfin oraz Energy. Z piosenką „Gdy nie ma Ciebie” brała udział w preselekcji do Eurowizji.
  • Izabella Miko – aktorka, obecna w zawodzie już od dzieciństwa. Wzięła udział w filmie „Pan Kleks w kosmosie”, występowała w programie „5-10-15” i śpiewała w zespole dziecięcym Fasolki. Jako 14-latka wyjechała do USA, aby zostać tancerką, ale kontuzja przerwała jej karierę. Pozostała tam jednak, żeby spróbować sił w zawodzie aktorki oraz fotomodelki. Mimo sukcesów w Stanach nie zapomina o polskich korzeniach i często wraca do kraju pochodzenia, nie tylko w celach zawodowych. Tym razem zatrzyma się tu na dłużej ze względu na udział w programie „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”.
  • Andrzej Młynarczyk – aktor telewizyjny, filmowy i teatralny. Znany przede wszystkim jako Tomek z „M jak miłość”, chociaż często pojawia się także na planach innych seriali (m.in. „Rodzina zastępcza”, „Kryminalni”, „Pierwsza miłość”). Brał udział w „Tańcu z gwiazdami” oraz w show „Celebrity Splash!”. W programie „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” spotka kolegę z planu, Kacpra Kuszewskiego, który po wygraniu poprzedniej edycji został członkiem jury.
  • Krzysztof Szczepaniak – wszechstronny aktor Teatru Dramatycznego w Warszawie, laureat licznych konkursów piosenki aktorskiej, odtwórca wielu ról dubbingowych. W serialach i filmach grywa niewiele, więc jego twarz dla wielu może dopiero brzmieć znajomo dzięki udziałowi w show Polsatu.
  • Jan Traczyk – aktor i wokalista związany ze Studiem Buffo, Teatrem Muzycznym „Roma” i Teatrem Muzycznym im. Danuty Baduszkowej w Gdyni. Laureat wielu konkursów wokalnych i kompozytorskich (piosenki), m.in. Festiwalu Piosenki Retro im. Mieczysława Fogga i konkursu na autorską piosenkę „Pierwszy krok” na portalu Łowimy Talenty. Szerszej publiczności dał się poznać dzięki występom w programach „Szansa na Sukces”, „The Voice of Poland” i „Tylko muzyka. Must be the music”.

Jak zaprezentowali się podczas konferencji? Zobaczcie w naszej galerii!

Anna Guzik jest rozpieszczana przez produkcję „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”. Specjalnie dla niej zaprowadzili rewolucję na planie!

To już oficjalne! Znamy całą listę uczestników „Twoja Twarz Brzmi Znajomo 9”! Anna Guzik to nie jedyne zaskoczenie

Z „M jak miłość” prosto do „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”! Ujawniono nazwisko kolejnego uczestnika show

Czy jesteś fanem programu Twoja Twarz Brzmi Znajomo?Komentarzy: 1


Gość | 19 lutego 2018, 12:39

Guzik jaka Karyna


Dodaj komentarz
×