Szukaj
Szukaj
Dziś czwartek, 26.04.2018

Święta u zagranicznych gwiazd: Kim i Khloe Kardashian, Christina Aguilera, Reese Witherspoon, Gwen Stefani [DUŻO ZDJĘĆ]

Święta gwiazd 2017


Jak zagraniczne gwiazdy spędzają Święta 2017?

W każdym zakątku świata, święta to okres rodzinnych i bardzo radosnych chwil. Boże Narodzenie to bez dwóch zdań jedno z najweselszych świąt w naszej kulturze i tradycji. Dlatego nie ma co się dziwić, że każdy próbuje przeżyć ten czas w najlepszy dla siebie sposób. Nie inaczej jest z naszymi, jak i zagranicznymi gwiazdami.

Znani i lubiani uwielbiają dzielić się swoim życiem prywatnym w mediach społecznościowych, dzięki czemu wiemy, co przygotowali na ten magiczny czas, jakim bez wątpienia jest Boże Narodzenie. Nie zabrakło rodzinnych chwil, wystawnych przyjęć, czy wielkich imprez w towarzystwie show-biznesowych przyjaciół!

Z naszej galerii zdjęć dowiecie się, jak świętują m.in.: Kim i Khloe Kardashian, Christina Aguilera, Reese Witherspoon, Gwen Stefani, Nick Lachey, Meghan Markle, książę Harry, Sarah Hyland, Kendall Jenner, Gigi Hadid, Zayn Malik, Scott Disick, Sofia Richie, Kris Jenner, Chris Hemsworth, Jennifer Lawrence, Kate Hudson, Matt Bomer, Lea Michele, Lauren Conrad, Naomi Watts, Mark Wahlberg, Josh Groban, Leona Lewis i wiele innych.

Zajrzyjcie do galerii.

Tak polskie gwiazdy spędzają święta! Anna i Robert Lewandowscy, Weronika Rosati, Marina, Małgorzata Rozenek… [MNÓSTWO ZDJĘĆ]

Pierwszy dzień świąt i kolejne zdjęcia od polskich gwiazd! Natalia Siwiec, Dawid Woliński, Natalia Kukulska… [ZDJĘCIA]

Polskie gwiazdy chwalą się choinkami! Co jedna to piękniejsza! Małgorzata Rozenek, Natalia Siwiec, Kasia Cichopek, Magda Mielcarz… [NOWE ZDJĘCIA]

Czy stroisz dom na święta?Komentarzy: 0


Dodaj komentarz
×