Szukaj

Radosław Majdan i Małgorzata Rozenek z synami na imprezie motoryzacyjnej. Szczęśliwa rodzinka! [ZDJĘCIA]

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan na Verva Street Racing (Fot. akpa)

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan z synami na Verva Street Racing

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan pojawili się dziś na  imprezie motoryzacyjnej, Verva Street Racing. Po nieobecności na salonach postanowili zacząć znów brać udział w życiu publicznym. Małgorzata wydaje się być stworzona do życia w świetle reflektorów, a Radek błyszczy u jej boku. Wszędzie tam, gdzie się pojawiają wywołują sensację. Prywatne życie Małgorzaty też jest tematem do wielu rozmów, nie zawsze na poziomie. Perfekcyjna Pani Domu nie przejmuje się tym i idzie dalej.

Zobacz:  Radosław Majdan i Jacek Rozenek mają wspólną wadę. Małgorzata Rozenek zdradziła nam, co łączy jej byłego męża i obecnego narzeczonego [WIDEO]

Małgorzata na imprezę  zabrała swoich dwóch synów – Stanisława i Tadeusza. Ich ojcem jest aktor Jacek Rozenkiem, z którym Małgorzata rozwiodła się w 2013, po 10 latach małżeństwa. Widać, że świetnie dogadują się z nowym wybrankiem mamy, ich miny wyrażały zadowolenie, świetnie się bawili oglądając i zaglądając do pojazdów. Jak to chłopcy, czy duzi czy mali, kochają auta.

Zobaczcie w naszej galerii szczęśliwą rodzinkę.


Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×