Największe gwiazdy polskiej muzyki w Opolu! Kto wyglądał najlepiej? - Jastrząb Post
Wirtualna Polska

Największe gwiazdy polskiej muzyki w Opolu! Kto wyglądał najlepiej?

W niedzielę Opole przeżyło prawdziwe oblężenie gwiazd. Ostatniego dnia festiwalu odbył się koncert z okazji 25-lecia wolnej Polski, na którym wystąpiły takie osobowości jak Maryla Rodowicz, Kayah, Justyna Steczkowska czy Kasia Kowalska. Każdy z wykonawców wykonał kilka utworów zarówno ze swojego, jak i obcego repertuaru. Królowały piosenki z lat 80-tych i początku 90-tych. Gwiazdy nie tylko zaprezentowały się świetnie pod względem wokalnym, ale zachwyciły również kreacjami, szczególnie, że przebierały się po kilka razy Kto wyglądał najlepiej?
Wirtualna Polska

W niedzielę Opole przeżyło prawdziwe oblężenie gwiazd. Ostatniego dnia festiwalu odbył się koncert z okazji 25-lecia wolnej Polski, na którym wystąpiły takie osobowości jak Maryla Rodowicz, Kayah, Justyna Steczkowska czy Kasia Kowalska. Każdy z wykonawców wykonał kilka utworów zarówno ze swojego, jak i obcego repertuaru. Królowały piosenki z lat 80-tych i początku 90-tych.

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Gwiazdy nie tylko zaprezentowały się świetnie pod względem wokalnym, ale zachwyciły również kreacjami, szczególnie, że przebierały się po kilka razy Kto wyglądał najlepiej?


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Wirtualna Polska

Może Cię zainteresować

×