Szukaj

Największe gwiazdy polskiej muzyki w Opolu! Kto wyglądał najlepiej?

W niedzielę Opole przeżyło prawdziwe oblężenie gwiazd. Ostatniego dnia festiwalu odbył się koncert z okazji 25-lecia wolnej Polski, na którym wystąpiły takie osobowości jak Maryla Rodowicz, Kayah, Justyna Steczkowska czy Kasia Kowalska. Każdy z wykonawców wykonał kilka utworów zarówno ze swojego, jak i obcego repertuaru. Królowały piosenki z lat 80-tych i początku 90-tych. Gwiazdy nie tylko zaprezentowały się świetnie pod względem wokalnym, ale zachwyciły również kreacjami, szczególnie, że przebierały się po kilka razy Kto wyglądał najlepiej?

W niedzielę Opole przeżyło prawdziwe oblężenie gwiazd. Ostatniego dnia festiwalu odbył się koncert z okazji 25-lecia wolnej Polski, na którym wystąpiły takie osobowości jak Maryla Rodowicz, Kayah, Justyna Steczkowska czy Kasia Kowalska. Każdy z wykonawców wykonał kilka utworów zarówno ze swojego, jak i obcego repertuaru. Królowały piosenki z lat 80-tych i początku 90-tych.

Gwiazdy nie tylko zaprezentowały się świetnie pod względem wokalnym, ale zachwyciły również kreacjami, szczególnie, że przebierały się po kilka razy Kto wyglądał najlepiej?


Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×