Szukaj

Nagrobek księżnej Diany w fatalnym stanie

Pomnik księżnej Diany jest w fatalnym stanie

Wiadomość o śmierci księżnej Diany wstrząsnęła całym światem. Księżna Walii zmarła tragicznie w wypadku samochodowym w Paryżu w 1997r. W trakcie drogi z hotelu Ritz Paris, kierowca Henri Paul uderzył w 13. filar tunelu Alma uciekając przed paparazzi.

Chociaż od tego tragicznego wydarzenia minęło już 18 lat, ludzie na całym świecie wciąż wspominają Dianę, jako osobę, która znana była za życia z bezinteresownej, charytatywnej pomocy innym.

Ogromnym zaskoczeniem było zdjęcie nagrobku księżnej, które pojawiło się w mediach w sierpiu tego roku. Ku zaskoczeniu wszystkich, wygądał onna zaniedbany i opuszczony!

Autorem fotografii, która obiegła świat jest prywatny kucharz Diany, Darren McGrady. Uważa on, że księżna nie zasługuje na takie traktowanie po śmierci:

Zawsze mówiłem, że Diana powinna być pochowana w Great Brington, obok ojca, którego kochała i 19 pokoleń rodu Spencerów.

Diana została pochowana na terenie rodzinnej posiadłości Althorp.
Pomnik oraz trumna ze szczątkami księżnej znajdują się na niewielkiej wyspie otoczonej jeziorem. Miejsce pochówku nie zostało wybrane przypadkowo – wyspa była w dzieciństwie ulubionym miejscem zabaw Diany. Obecnie posiadłość należy do jej brata Charlesa i jest otwarta dla zwiedzających.

Zdjęcie nagrobka szybko obiegło świat i spowodowało lawine komentarzy. Głos w tej sprawie szybko zabrał rzecznik posiadłości Althorp:

Na terenie parku jest 14 pamiątkowych kamieni, które mimo starań, w naturalny sposób wrastają w krajobraz. Wyspa zaś, na której położona jest kolumna i grób Diany porośnięta jest starymi drzewami, które zapewniają prywatność grobu. Ich gałęzie zasłaniające kolumnę i opadłe liście są jednak sukcesywnie usuwane. – zdradził na łamach Sunday Express.

Uważacie, że rodzina Królewska powinna bardziej zatroszczyć się o grób zmarłej Diany?

Wierzymy, że w tym szczególnym dniu księżna jest obecna w pamięci i sercach swoich bliskich, jak i ludzi na całym świecie.

Specjalnie dla Was przygotowali galerię poświęconą księżnej Dianie!

Zobacz: Niesamowite zdjęcie – Księżna Diana na chrzcie księżniczki Charlotte!

Nagrobek Księżnej Diany

Nagrobek Księżnej Diany
Fot. Twitter


Dodaj komentarz

Zobacz również

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×