Szukaj
NAJPOPULARNIEJSZE
Co z tą ciążą? Anna Wendzikowska już niczego nie musi komentować! Zdjęcia w tej kreacji mówią wszystko
Co z tą ciążą? Anna Wendzikowska już niczego nie musi komentować! Zdjęcia w tej kreacji mówią wszystko

Co z tą ciążą? Anna Wendzikowska już niczego nie musi komentować!...

Co z tą ciążą? Anna Wendzikowska już niczego...

Gwiazdy na Powitaniu lata 2018: Paulina Sykut, Ola Ciupa, Tamara Arciuch, Anna Wendzikowska [DUŻO ZDJĘĆ]
Gwiazdy na Powitaniu lata 2018: Paulina Sykut, Ola Ciupa, Tamara Arciuch, Anna Wendzikowska [DUŻO ZDJĘĆ]

Gwiazdy na Powitaniu lata 2018: Paulina Sykut, Ola Ciupa, Tamara Arciuch,...

Gwiazdy na Powitaniu lata 2018: Paulina Sykut, Ola...

To one mogły być na miejscu Kate! Oto siedem najpiękniejszych byłych dziewczyn księcia Williama! Wszystkie wyglądają jak miss
To one mogły być na miejscu Kate! Oto siedem najpiękniejszych byłych dziewczyn księcia Williama! Wszystkie wyglądają jak miss

To one mogły być na miejscu Kate! Oto siedem najpiękniejszych byłych...

To one mogły być na miejscu Kate! Oto...

Dziś piątek, 22.06.2018

Mundial 2018: Niesamowite luksusy! W takich warunkach mieszkają polscy piłkarze w Rosji!

Hotel Hyatt, zdjęcia gdzie śpią piłkarz w Rosji


W jakim hotelu mieszkają piłkarze w Rosji?

Po ostatnim piłkarskim sprawdzianie, który polska reprezentacja rozegrała na Stadionie Narodowym, podopieczni Adama Nawałki wyruszyli na najważniejszy egzamin w tym roku – Mistrzostwa Świata w Rosji. Piłkarze do 18 czerwca zamieszkali w Soczi, z którego tuż przed pierwszym meczem wylecą do Moskwy.

Nasi piłkarze zatrzymali się w pięciogwiazdkowym hotelu Hyatt, w którym cena za dobę zaczyna się od 1300 złotych. Obiekt znajduje się tuż nad wybrzeżem Morza Czarnego.  Do plaży będą mieć około 200 metrów, nic więc dziwnego, że w pokojowych oknach rozlega się niesamowity widok na morze. Do dyspozycji piłkarzy, oprócz luksusowych pokoi, będzie także kryty basen z wodą podgrzewaną przez cały rok. Dodatkowo nasze orły będą mogły skorzystać z prywatnej hotelowej plaży. Tuż obok Polaków zamieszkali Brazylijczycy.

Kolejnym plusem hotelu Hyatt w Soczi jest dobra lokalizacja. Obiekt znajduje się bowiem zaledwie kilka minut od głównych instytucji rekreacyjnych i kulturalnych, luksusowych sklepów, nocnych klubów i innych atrakcji.

Hotel znajduje się także w pobliżu ośrodka, gdzie trenować będzie nasza kadra. Dzięki temu piłkarze nie będą musieli tracić czasu na dojazdy do ośrodka sportowego w Sputniku. Obiekt jest przygotowany zgodnie z życzeniem Polaków, o czym w rozmowie z portalem Faktem poinformował odpowiedzialny za przygotowanie boiska treningowego – Gleb Gutijew:

Wiosną trener Nawałka powiedział, że murawa ma być równiejsza niż pole golfowe. Trawa ma być gęstsza, wysoka na 24 milimetry. Jego życzenie było dla nas zakonem, czyli rozkazem. Zaraz po wyjeździe polskiej delegacji posialiśmy na boisku 600 kg dodatkowych nasion trawy.

Zanim jednak na boisku pojawili się polscy piłkarze, obiekt został zamknięty tuż z samego rana i weszło do niego około 20 funkcjonariuszy rosyjskich sił specjalnych. Dokładnie sprawdzili ośrodek, przetrząsając niemal każdy centymetr. Gdyby jednak komukolwiek przyszło do głowy podejrzeć trening naszych piłkarzy, może się gorzko rozczarować. Boisko otoczone jest przez płot z ośmiometrowymi płachtami z logo PZPN-u. Teren też nadzorowany jest przez czterech funkcjonariuszy z lunetami.

Dodajmy, że Polski Związek Piłki Nożnej na przygotowania do Mundialu 2018 wyda ponad 10 milionów złotych. Kwota ta obejmuje m.in. przeloty, hotele, wyżywienie, a także dwa zgrupowania w Juracie i Arłamowie.

Mundial 2018: Polska kadra już w Rosji! Tak wyglądało powitanie Biało-czerwonych w Soczi

Marina Łuczenko w zaawansowanej ciąży kibicuje mężowi przed Mundialem 2018! Jej ślicznie zaokrąglony ciążowy brzuszek był w centrum uwagi

Cudna Klara Lewandowska oczarowała pół Polski swoim kompletem w kraby! Kosztuje grosze! Wiemy, gdzie go kupićKomentarzy: 0


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

×