Mucha pokazała zgrabne nogi. Ale ona schudła

Anna Mucha po narodzinach Teodora długo nie mogła pozbyć się poporodowych krągłości. Gwiazda postanowiła jednak popracować nad swoją figurą i w ciągu kilkutygodniowej przerwy mocno schudła.   Nową figurą pochwaliła się na poniedziałkowej prezentacji biżuterii Tous, gdzie zebrała same ochy i achy. Ponownie Muchę podziwiać można było wczoraj na otwarciu Stacji Mercedes w Warszawie. Jej obecność nie była przypadkowa, bowiem aktorka jest twarzą marki od dobrych kilku sezonów.   Gwiazda wybrała lekką letnią stylizację. Eksponowała zgrabne nogi i chętnie pozowała do zdjęć.

Anna Mucha po narodzinach Teodora długo nie mogła pozbyć się poporodowych krągłości. Gwiazda postanowiła jednak popracować nad swoją figurą i w ciągu kilkutygodniowej przerwy mocno schudła.

 

Nową figurą pochwaliła się na poniedziałkowej prezentacji biżuterii Tous, gdzie zebrała same ochy i achy. Ponownie Muchę podziwiać można było wczoraj na otwarciu Stacji Mercedes w Warszawie. Jej obecność nie była przypadkowa, bowiem aktorka jest twarzą marki od dobrych kilku sezonów.

 

Gwiazda wybrała lekką letnią stylizację. Eksponowała zgrabne nogi i chętnie pozowała do zdjęć.


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×