Szukaj
NAJPOPULARNIEJSZE
Gwiazdy na otwarciu butiku Sugarfree we Wrocławiu: Marcelina Zawadzka, Natalia Siwiec, Paulina Sykut, Edyta Herbuś
Gwiazdy na otwarciu butiku Sugarfree we Wrocławiu: Marcelina Zawadzka, Natalia Siwiec, Paulina Sykut, Edyta Herbuś

Gwiazdy na otwarciu butiku Sugarfree we Wrocławiu: Marcelina Zawadzka, Natalia Siwiec,...

Gwiazdy na otwarciu butiku Sugarfree we Wrocławiu: Marcelina...

Oto zarobki Rafała Trzaskowskiego. Tyle dostanie jako nowy prezydent Warszawy
Oto zarobki Rafała Trzaskowskiego. Tyle dostanie jako nowy prezydent Warszawy

Oto zarobki Rafała Trzaskowskiego. Tyle dostanie jako nowy prezydent Warszawy

Oto zarobki Rafała Trzaskowskiego. Tyle dostanie jako nowy...

Agnieszka Sienkiewicz obcięła swoje piękne włosy! Fani są zachwyceni jej nowym lookiem!
Agnieszka Sienkiewicz obcięła swoje piękne włosy! Fani są zachwyceni jej nowym lookiem!

Agnieszka Sienkiewicz obcięła swoje piękne włosy! Fani są zachwyceni jej nowym...

Agnieszka Sienkiewicz obcięła swoje piękne włosy! Fani są...

Dziś poniedziałek, 22.10.2018

Najsłynniejsze bliźniaczki na świecie kończą 32 lata! Mary Kate i Ashley Olsen zawsze wyglądały jak marzenie! Nawet podczas swojego debiutu [DUŻO ZDJĘĆ]

Mary Kate Olsen metamorfozaJak zmieniały się siostry Mary Kate i Ashley Olsen?

Mary Kate i Ashley Fuller Olsen przyszły na świat w piątek 13 czerwca 1986 roku. „Najbardziej znane bliźniaczki na świecie” kończą dziś więc 32 lata! Z tej okazji przypominamy historię ich kariery.

Mary-Kate i Ashley Olsen karierę w show-biznesie rozpoczęły w wieku zaledwie trzech miesięcy. Wówczas po raz pierwszy pojawiły się na szklanych ekranach, występując w reklamach telewizyjnych. Pół roku później zadebiutowały w serialu Pełna chata, w którym przez siedem kolejnych lat na zmianę grały rolę Michelle Tanner, najmłodszej córki Danny’ego Tannera.

Na ekranach kin pojawiły się w 1995 roku, kiedy to wystąpiły w filmie Czy to ty, czy to ja?. Od tego czasu wystąpiły w kilkunastu filmach i serialach. Wśród nich warto wspomnieć o produkcjach takich jak m.in. Mary-Kate i Ashley: Randka z billboardu, Mary-Kate i Ashley: Odlotowa podróż czy Rzymskie wakacje. Mary-Kate można było też oglądać w popularnym serialu Trawka. Dziewczyny z czasem zdobywały więc coraz większą popularność i były uwielbiane początkowo przez Amerykanów, później przez widzów na całym świecie.

Rozpoczęcie kariery przez bliźniaczki w tak młodym wieku ma jednak nie tylko blaski, ale przede wszystkim cienie. Siostry tytułowane są jako jedne z pierwszych dziecięcych gwiazdek z problemami. Szybko wpadły w sidła uzależnień.

Mary-Kate Olsen zaczęła sięgać po alkohol i narkotyki, a także uzależniła się od leków. W pewnym momencie także wykryto i zdiagnozowano u niej anoreksję, z której leczyła się na oddziale zamkniętym. Dużo kontrowersji wzbudził też ślub Mary-Kate ze starszym od niej o 17 lat Oliverem Sarkozym, bratem przyrodnim byłego prezydenta Francji Nicolasa Sarkozy’ego. Dodatkowo dziewczyna przerwała naukę na uniwersytecie tuż po tym, jak jej koledzy z klasy zaczęli sprzedawać różne historyjki o niej tabloidom

Druga z bliźniaczek Ashley do świętych także nie należy. Aktorka, podobnie jak jej siostra, szczęścia w miłości szuka w ramionach starszych mężczyzn. Podobno spotykała się z Johnnym Deppem, a także z 58-letnim biznesmenem i kolekcjonerem sztuki, Richardem Sachsa.

Do sióstr przyległa łatka „upadłych gwiazdek”. Nic więc dziwnego, że nikt nie proponował im interesujących ról, a z roku na rok na ekranach pojawiały się coraz rzadziej.

Bliźniaczki porzuciły więc karierę filmową i zaczęły koncentrować się na modzie. Siostry swoim nazwiskiem firmują linię produktów przeznaczonych dla młodych dziewczyn, w skład której wchodzą kosmetyki i ubrania. Założona przez nie marka The Row zbiera pozytywne recenzje wśród dziennikarzy modowych. Krytycy doceniają promowany przez Olsenki minimalizm. Ten i kilka innych biznesów sprawiły, że siostry są warte aż 400 milionów dolarów, czyli ponad 1 miliard 400 mln złotych.

Zaznaczmy, że Ashley jest o dwie minuty starsza od swojej siostry. Bliźniaczki oprócz siebie mają starszego brata Trenta i młodszą siostrzyczkę Lizzie.

7 filmów, dzięki którym Angelina Jolie przeszła do historii kina. Widzieliście je wszystkie?

USA ma Melanię Trump, a my Jolantę Kwaśniewską! Te nieziemskie kreacje Pierwszej Damy przeszły do historii! Same perełki!

Księżniczka Charlotte to wykapana królowa Elżbieta II! Na najnowszych zdjęciach wygląda jak jej mini klon!Jesteś fanem/fanką sióstr Olsen?

Komentarzy: 0


Dodaj komentarz
×