Siwiec z mężem polecieli do Ameryki bez aktualnej wizy

Michał Szpak o Eurowizji 2019

Czy 10 lat temu Rozenek wiedziała, że będzie z Majdanem?

Dlaczego Kaczoruk przefarbowała się na blond?

Maja Bohosiewicz o swoim ślubie i weselu

Natalia Siwiec o swoim nowym domu

Gwiazdy wspierają hospicjum. Wspaniała akcja zorganizowana przez znaną fotografkę!

Czy Marina zagra w kontynuacji "39 i pół?"

Marina Łuczenko o macierzyństwie. Co ją zaskoczyło?

Co stało się z Pawłem w filmie "Kogel Mogel 3"? Ilona Łepkowska zdradziła szczegóły fabuły

Mikołaj Roznerski zniechęca syna do aktorstwa?

Małgorzata Kożuchowska o metamorfozie w filmie u Patryka Vegi.

Julia Wieniawa o plusach i minusach współpracy ze swoją mamą.

Odeta Mora opowiedziała nam o swoim macierzyństwie. Jaką jest mamą?

Robert Gonera wróci do M jak Miłość? Stawia grube warunki!

Sokołowska o alkoholizmie

Odeta Moro skomentowała swój związek z Michałem Figurskim. Jakie relacje ich teraz łączą?

Julia Kamińska zdradziła sekrety kolejnej części Brzyduli!

Julia Kamińska o swoim nowym biznesie. Jak jej idzie?

Różal ostro o Tomaszu Oświecińskim

Szukaj
NAJPOPULARNIEJSZE
Tłum gwiazd na premierze filmu Kogel Mogel 3: Anna Mucha, Nikodem Rozbicki, Kasia Skrzynecka, Grażyna Błęcka-Kolska, Aleksandra Hamkało
Tłum gwiazd na premierze filmu Kogel Mogel 3: Anna Mucha, Nikodem Rozbicki, Kasia Skrzynecka, Grażyna Błęcka-Kolska, Aleksandra Hamkało

Tłum gwiazd na premierze filmu Kogel Mogel 3: Anna Mucha, Nikodem...

Tłum gwiazd na premierze filmu Kogel Mogel 3:...

Kryzys w związku Anny Muchy? Te zdjęcia przeczą plotkom o rozstaniu!
Kryzys w związku Anny Muchy? Te zdjęcia przeczą plotkom o rozstaniu!

Kryzys w związku Anny Muchy? Te zdjęcia przeczą plotkom o rozstaniu!

Kryzys w związku Anny Muchy? Te zdjęcia przeczą...

Mocne słowa Magdaleny Adamowicz: „To jest odpowiedzialność TVP. Mojego męża zabiły słowa”
Mocne słowa Magdaleny Adamowicz: „To jest odpowiedzialność TVP. Mojego męża zabiły słowa”

Mocne słowa Magdaleny Adamowicz: „To jest odpowiedzialność TVP. Mojego męża zabiły...

Mocne słowa Magdaleny Adamowicz: „To jest odpowiedzialność TVP....

Dziś wtorek, 22.01.2019

Najsłynniejsze bliźniaczki na świecie kończą 32 lata! Mary Kate i Ashley Olsen zawsze wyglądały jak marzenie! Nawet podczas swojego debiutu [DUŻO ZDJĘĆ]

Mary Kate Olsen metamorfozaJak zmieniały się siostry Mary Kate i Ashley Olsen?

Mary Kate i Ashley Fuller Olsen przyszły na świat w piątek 13 czerwca 1986 roku. „Najbardziej znane bliźniaczki na świecie” kończą dziś więc 32 lata! Z tej okazji przypominamy historię ich kariery.

Mary-Kate i Ashley Olsen karierę w show-biznesie rozpoczęły w wieku zaledwie trzech miesięcy. Wówczas po raz pierwszy pojawiły się na szklanych ekranach, występując w reklamach telewizyjnych. Pół roku później zadebiutowały w serialu Pełna chata, w którym przez siedem kolejnych lat na zmianę grały rolę Michelle Tanner, najmłodszej córki Danny’ego Tannera.

Na ekranach kin pojawiły się w 1995 roku, kiedy to wystąpiły w filmie Czy to ty, czy to ja?. Od tego czasu wystąpiły w kilkunastu filmach i serialach. Wśród nich warto wspomnieć o produkcjach takich jak m.in. Mary-Kate i Ashley: Randka z billboardu, Mary-Kate i Ashley: Odlotowa podróż czy Rzymskie wakacje. Mary-Kate można było też oglądać w popularnym serialu Trawka. Dziewczyny z czasem zdobywały więc coraz większą popularność i były uwielbiane początkowo przez Amerykanów, później przez widzów na całym świecie.

Rozpoczęcie kariery przez bliźniaczki w tak młodym wieku ma jednak nie tylko blaski, ale przede wszystkim cienie. Siostry tytułowane są jako jedne z pierwszych dziecięcych gwiazdek z problemami. Szybko wpadły w sidła uzależnień.

Mary-Kate Olsen zaczęła sięgać po alkohol i narkotyki, a także uzależniła się od leków. W pewnym momencie także wykryto i zdiagnozowano u niej anoreksję, z której leczyła się na oddziale zamkniętym. Dużo kontrowersji wzbudził też ślub Mary-Kate ze starszym od niej o 17 lat Oliverem Sarkozym, bratem przyrodnim byłego prezydenta Francji Nicolasa Sarkozy’ego. Dodatkowo dziewczyna przerwała naukę na uniwersytecie tuż po tym, jak jej koledzy z klasy zaczęli sprzedawać różne historyjki o niej tabloidom

Druga z bliźniaczek Ashley do świętych także nie należy. Aktorka, podobnie jak jej siostra, szczęścia w miłości szuka w ramionach starszych mężczyzn. Podobno spotykała się z Johnnym Deppem, a także z 58-letnim biznesmenem i kolekcjonerem sztuki, Richardem Sachsa.

Do sióstr przyległa łatka „upadłych gwiazdek”. Nic więc dziwnego, że nikt nie proponował im interesujących ról, a z roku na rok na ekranach pojawiały się coraz rzadziej.

Bliźniaczki porzuciły więc karierę filmową i zaczęły koncentrować się na modzie. Siostry swoim nazwiskiem firmują linię produktów przeznaczonych dla młodych dziewczyn, w skład której wchodzą kosmetyki i ubrania. Założona przez nie marka The Row zbiera pozytywne recenzje wśród dziennikarzy modowych. Krytycy doceniają promowany przez Olsenki minimalizm. Ten i kilka innych biznesów sprawiły, że siostry są warte aż 400 milionów dolarów, czyli ponad 1 miliard 400 mln złotych.

Zaznaczmy, że Ashley jest o dwie minuty starsza od swojej siostry. Bliźniaczki oprócz siebie mają starszego brata Trenta i młodszą siostrzyczkę Lizzie.

7 filmów, dzięki którym Angelina Jolie przeszła do historii kina. Widzieliście je wszystkie?

USA ma Melanię Trump, a my Jolantę Kwaśniewską! Te nieziemskie kreacje Pierwszej Damy przeszły do historii! Same perełki!

Księżniczka Charlotte to wykapana królowa Elżbieta II! Na najnowszych zdjęciach wygląda jak jej mini klon!Jesteś fanem/fanką sióstr Olsen?

×