Małgorzata Rozenek gwiazdą hitu Polsatu! Mamy zdjęcia. Co ona robiła u konkurencji TVN?

Małgorzata Rozenek w Polsacie

Małgorzata Rozenek w Polsacie

Małgorzata Rozenek od lat jest gwiazdą TVN. Tym razem pojawiła się w studiu programu Polsatu. Niespodziewana wizyta w konkurencyjnej stacji może wzbudzić sporo emocji wśród widzów.

Małgorzata Rozenek Radosław Majdan to bodaj najgorętsza para show-biznesu w Polsce. Ona jest prezenterką telewizyjną i inlfuencerką, która zyskała sławę jako „Perfekcyjna pani domu”. On – byłym bramkarzem reprezentacji narodowej, Pogoni Szczecin i Wisły Kraków. Para pobrała się w 2016 roku. Małżonkowie mają razem jednego syna: Henryka (ur. 2020).

Małgosia ma jeszcze dwóch synów ze związku z aktorem Jackiem RozenkiemStanisława (ur. 2006) i Tadeusza (ur. 2010). Jacek jest w dobrych relacjach z Radosławem. Bardzo podoba mu się to, że dba on o chłopców i wkłada duży wysiłek w ich wychowaniu. Partnerka Radka opowiedziała o tym w jednym z wywiadów. Jak wyznała:

Jacek szanuje Radosława, bo widzi, jak duży wysiłek Radosław wkłada w normalne życie, relację z chłopcami. My naprawdę jesteśmy wszyscy rozsądnymi, dorosłymi ludźmi.

Obecnie Małgosia i Radek są w trakcie przygotowań do budowy domu. Choć pierwotnie zakładali, że budynek będzie skromny, to ostatnie wypowiedzi na to nie wskazują. Małgosia powiedziała, że garderoba w domu będzie miała aż 55 metrów. Dodała, że wybudowanie tak dużej garderoby jest dla rodziny „kwestią potrzeby”. Jak to uzasadniła?

Jest to kwestia potrzeby. Niektóre rodziny mają garaż, bo mężczyzna bardzo majsterkuje, a my z Radosławem lubimy nasze ubrania i mamy dużą garderobę – wyjaśniła.

Rodzina Majdanów zamierza też postawić basen! Plany dotyczące skromności odeszły do lamusa. To w końcu ich życie i tylko oni mają prawo decydować o swoich wydatkach.

Małgorzata Rozenek w programie Polsatu! Gwiazda TVN zmieniła barwy?

Małgosia i Radek pojawili się ostatnio w programie Demakijaż Polsat Café, który prowadzi znany i ceniony dziennikarz i prezenter – Krzysztof Ibisz. Małżeństwo postawiło na oryginalne stroje. Małgosia ubrała się w mini utrzymaną w zielonym, szarym, niebieskim i pomarańczowym kolorze. Do tego włożyła długie, skórzaste kozaki.

Radek wybrał czarny golf, kraciastą marynarkę, szare dżinsy oraz buty i skarpetki pod jeden z kolorów mini żony. Czarny przeplatał się na nich z pomarańczowym, co dodało eks-piłkarzowi sporą dawkę „luzu”. Kreacje pary możecie zobaczyć w galerii.

Również Krzysztof wyglądał bardzo elegancko. Na spotkanie wybrał brązową marynarkę, szarą, obcisłą koszulkę, jasne spodnie w stylu chino i brązowe lakierki. Program Demakijaż jest emitowany w Polsat Café co niedzielę o 15:00. Jak czytamy w oficjalnym opisie formatu:

Zaproszeni goście opowiedzą o życiu, o sukcesach, upadkach oraz o tym, czego nie zobaczymy w mediach. W niezwykle szczerych rozmowach odkryją swoje tajemnice i podzielą się swoimi przemyśleniami.

U Ibisza gościli dotychczas m.in. Joanna Koroniewska z Maciejem Dowborem, Beata Kawka z córką Zuzanną i Izabella Janachowska z mężem Krzysztofem Jabłońskim.

Obecność Małgorzaty na antenie Polsatu jest sporym zaskoczeniem. Gwiazda od początku kariery telewizyjnej, czyli od 2012 roku, związana jest ze stacją TVN. To tam spełnia się jako gospodyni flagowych formatów i uczestniczka popularnych reality-shows. Czy jej udział w Demakijażu jest zapowiedzią większego transferu?


Krzysztof Ibisz, Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan

Krzysztof Ibisz, Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan u Krzysztofa Ibisza

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan u Krzysztofa Ibisza

Krzysztof Ibisz, Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan

Krzysztof Ibisz, Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×