Leonardo DiCaprio wynajął najdroższy jacht świata!

Aktor uwielbia luksusowe życie. Drogie garnitury, ekskluzywne apartamenty, szybkie samochody i piękne kobiety to coś bez czego Leonardo DiCaprio nie może się obyć. Do tego zestawu dorzucił właśnie najdroższy jacht świata. Aktor wypożyczył go na czas trwania Mistrzostw Świata w piłce nożnej w Brazylii od szejka Mansoura bin Zayeda Al Nahyana, który jest właścicielem klubu Manchester United oraz serdecznym przyjacielem Leo. Jacht został zaprojektowany przez Tima Heywooda i kosztował 2,2 miliarda złotych. DiCaprio odpoczywa na nim z niemiecką modelką, Tony Garrn. Zobaczcie, czym przypłynął na Mundial.

Aktor uwielbia luksusowe życie. Drogie garnitury, ekskluzywne apartamenty, szybkie samochody i piękne kobiety to coś bez czego Leonardo DiCaprio nie może się obyć. Do tego zestawu dorzucił właśnie najdroższy jacht świata. Aktor wypożyczył go na czas trwania Mistrzostw Świata w piłce nożnej w Brazylii od szejka Mansoura bin Zayeda Al Nahyana, który jest właścicielem klubu Manchester United oraz serdecznym przyjacielem Leo.

Jacht został zaprojektowany przez Tima Heywooda i kosztował 2,2 miliarda złotych. DiCaprio odpoczywa na nim z niemiecką modelką, Tony Garrn.

Zobaczcie, czym przypłynął na Mundial.


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×