Szukaj

Karolina Szostak jest coraz szczuplejsza! Dzięki odpowiedniej diecie straciła z talii 15 cm

Karolina Szostak

Karolina Szostak schudła dzięki treningom to Tańca z Gwiazdami. Nowa sylwetka tak bardzo spodobała się dziennikarce, że ta postanowiła przejść na dietę napisaną specjalnie dla niej. Efekty są widoczne gołym okiem! Na pokazie bielizny w dopasowanej, czarnej kreacji wyglądała wprost zachwycająco. Nic dziwnego, Karolina straciła już 15 cm z talii!

Jem pięć specjalnie dla mnie dobranych posiłków. W sumie 1000 kalorii dziennie. To dla mnie przełom w odżywianiu. Kurier przywozi mi pięć dań na cały dzień. Ze względu na pracę śniadanie jem zazwyczaj już o piątej rano – powiedziała dla tygodnika Gwiazdy. – Mieszkam sama, więc to dla mnie dobre rozwiązanie. Teraz oprócz światła nie mam nic w lodówce.

Karolina Szostak powiedziała, że chudnie tylko i wyłącznie dla zdrowia. Dziennikarka jednak przyznaje, że rozumie kobiety, które przechodzą na dietę, ponieważ czują presję otoczenia.

Moja figura się nie zmienia. Wciąż mam talię, biust i biodra – zapewniła. – Podobam się, bo jestem uśmiechnięta i zadowolona z siebie. Ostatnio nie zauważyłam wzmożonego zainteresowania ze strony płci przeciwnej.


Polecane dla Ciebie

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×