Tłum gwiazd na Open’erze 2018! Imprezują w iście wakacyjnym stylu! Agnieszka Woźniak-Starak, Julia Wieniawa, Jessica Mercedes, Mateusz Gessler, Kuba Wojewódzki

Open'er Festival 2018

Open'er Festival 2018

Gwiazdy na Open’er Festival 2018

Open’er Festival 2018 to jeden z większych wydarzeń muzycznych w Polsce, który do Gdyni przyciąga tłumy ludzi, chcących przez kilka dni spędzić miło czas, a jednocześnie pochwalić się przemyślanymi stylizacjami. Wydarzenie nieprzerwanie od 15 lat przyciąga tłumy. Tradycyjnie wybrało się tam dużo osobistości ze świata show-biznesu. Kto bawi się w tym roku?

Rozpoczęła się kolejna edycja Open’era, który rokrocznie cieszy się ogromnym zainteresowaniem nie tylko wśród polskich słuchaczy. Do nadmorskiej Gdyni zlatują się fani z całej Europy.

Nic więc dziwnego, skoro organizatorzy przewidzieli gamę ciekawych koncertów. Głównymi gwiazdami tegorocznej edycji są: Arctic Monkeys, Depeche Mode, Gorillaz, Years & Years i Bruno Mars. Bilety na ich koncerty sprzedały się w mgnieniu oka.

Wydarzenie to także idealna okazja do tego by pojawiły się tam gwiazdy. Pierwszego dnia festiwalu pojawiły się m.in. Natalia Szroeder, Agnieszka Woźniak-Starak, Magdalena Cielecka, Renata Kaczoruk, Jessica Mercedes czy Julia Wieniawa. Każda z nich na swoim Instastories zamieściła nagranie lub zdjęcie związane z Open’erem.

A Wy planujecie pojawić się w tym roku?

Gwiazdy na Open’er Festival 2017: Edyta Herbuś, Jarosław Bieniuk, Kuba Wojewódzki, Iga Lis

Kuba Wojewódzki pokazał jak imprezuje z Agnieszką Woźniak-Starak na Open’er Festival! „Bogowie”

Agnieszka Szulim rozkręca się na wakacjach. Dodała zdjęcia w kostiumie kąpielowym

 


Kuba Wojewódzki - Open'er Festival 2018

Kuba Wojewódzki - Open'er Festival 2018

Agnieszka Woźniak -Starak Open'er Festival 2018

Agnieszka Woźniak -Starak Open'er Festival 2018

Renata Kaczoruk i Julia Wieniawa na Open'er Festival 2018

Renata Kaczoruk i Julia Wieniawa na Open'er Festival 2018

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×