Szukaj

Gwiazdy na premierze filmu o Tomaszu Ossolińskim

Za nami wielka premiera filmu "Before the show" ukazującego kulisy pracy Tomasza Ossolińskiego. Ceniony projektant i prowadzący polską edycję "Project Runway" wczoraj zaprezentował swoje dzieło w obecności przyjaciół, dziennikarzy i zaprzyjaźnionych gwiazd głównie ze świata mody. Na czerwonym dywanie pojawili się m.in. Jakub Bartnik (zwycięzca "Project Runway"), Gosia Baczyńska, Agnieszka Szulim, Karolina Gliniecka i Malwina Wędzikowska.   Film do kin wejdzie 13 czerwca. Czy ma szansę wygrać w starciu z obrazem biograficznym Yves Saint Laurent? Na pewno warto zobaczyć, szczególnie, że to pierwsza tego typu produkcja w Polsce na tak szeroką skalę.

Za nami wielka premiera filmu „Before the show” ukazującego kulisy pracy Tomasza Ossolińskiego. Ceniony projektant i prowadzący polską edycję „Project Runway” wczoraj zaprezentował swoje dzieło w obecności przyjaciół, dziennikarzy i zaprzyjaźnionych gwiazd głównie ze świata mody. Na czerwonym dywanie pojawili się m.in. Jakub Bartnik (zwycięzca „Project Runway”), Gosia Baczyńska, Agnieszka Szulim, Karolina Gliniecka i Malwina Wędzikowska.

 

Film do kin wejdzie 13 czerwca. Czy ma szansę wygrać w starciu z obrazem biograficznym Yves Saint Laurent? Na pewno warto zobaczyć, szczególnie, że to pierwsza tego typu produkcja w Polsce na tak szeroką skalę.


Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×