Szukaj

Tłum gwiazd na jesiennej ramówce TVN 2015 [GALERIA]

Gwiazdy na prezentacji jesiennej ramówki TVN 2015

Gwiazdy na prezentacji jesiennej ramówki TVN 2015

Gwiazdy na jesiennej ramówce TVN

Ramówka stacji TVN od lat uważana jest za jedną z najlepiej zorganizowanych imprez sezonu i tym samym najważniejszą. Przygotowania do tego eventu trwały już od kilku dni. Tylko u nas możecie zobaczyć jak wyglądała praca za kulisami. Weszliśmy do garderoby, makeupowni i słynnych namiotów, w których dziennikarze będa przeprowadzali wywiady z gwiazdami.

Zobacz: Już dzisiaj prezentacja jesiennej ramówki TVN! Zajrzeliśmy za kulisy przygotowań do najważniejszej imprezy stacji [ZDJĘCIA]

Do warszawskich Łazienek powoli przybywają tłumy gwiazd: Olivier Janiak, Katarzyna Sokołowska, Dawid Woliński i Martyna Wojciechowska. Nie zabrakło gwiazd „Na Wspólnej”Joanny Jabłczyńskiej, Marty Wierzbickiej i Anny Guzik. Wielkie zamieszanie wywołała Magda Gessler, która podjechała pod wejście czerwonym Porsche carbio bez dachu.

Najbardziej wyczekiwanymi osobami byli bohaterowie nowości, które TVN zaproponował od września. Zainteresowanie wzbudziła ekipa programu Aplauz, Aplauz!, czyli Agnieszka Szulim, Anna Rusowicz,  i Małgorzata Ohme. Kolejna propozycja to dwa nowe seriale: Singielka z Filipem Bobkiem, Mateuszem Janickim i Pauliną Chruściel oraz  Aż po sufit, gdzie główne role przypadły Edycie Olszówce i Cezaremu Pazurze.

Atmosfera na ramówce była naprawdę gorąca. Nie tylko za sprawą ciekawych propozycji i tłumów gwiazd, ale również dlatego, że na zewnątrz było ponad 30 stopni ciepła! Zaproszeni goście ratowali się żółto-niebieskimi wachlarzami.


Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×