Szukaj
NAJPOPULARNIEJSZE
Gwiazdy na gali finałowej festiwalu w Gdyni w zjawiskowych kreacjach: Kożuchowska, Rosati, Kurdej-Szatan, Olejnik, Bohosiewicz [ZDJĘCIA + WYNIKI]
Gwiazdy na gali finałowej festiwalu w Gdyni w zjawiskowych kreacjach: Kożuchowska, Rosati, Kurdej-Szatan, Olejnik, Bohosiewicz [ZDJĘCIA + WYNIKI]

Gwiazdy na gali finałowej festiwalu w Gdyni w zjawiskowych kreacjach: Kożuchowska,...

Gwiazdy na gali finałowej festiwalu w Gdyni w...

Szczupluteńka Agnieszka Kaczorowska w zmysłowym bikini paraduje po boskiej plaży na Szeszelach! Jej rozanielony mąż pęka z dumy!
Szczupluteńka Agnieszka Kaczorowska w zmysłowym bikini paraduje po boskiej plaży na Szeszelach! Jej rozanielony mąż pęka z dumy!

Szczupluteńka Agnieszka Kaczorowska w zmysłowym bikini paraduje po boskiej plaży na...

Szczupluteńka Agnieszka Kaczorowska w zmysłowym bikini paraduje po...

Małgorzata Rozenek jak gwiazda Hollywood bryluje przed swoją willą. Co za stylizacja!
Małgorzata Rozenek jak gwiazda Hollywood bryluje przed swoją willą. Co za stylizacja!

Małgorzata Rozenek jak gwiazda Hollywood bryluje przed swoją willą. Co za...

Małgorzata Rozenek jak gwiazda Hollywood bryluje przed swoją...

Dziś niedziela, 23.09.2018

Tłum gwiazd na Przebojowym Opolu 2018! Michał Szpak, Michał Wiśniewski, Alvaro Soler, Natalia Szroeder, Maciej Rock

Przebojowe Opole 2018Gwiazdy na festiwalu Przebojowe Opole 2018

22 czerwca odbył się pierwszy dzień festiwalu Przebojowe Opole 2018, zorganizowanego przez Polsat we współpracy z amfiteatrem opolskim. Wygląda na to, że ktoś tu pozazdrościł TVP festiwalu w Opolu, ale obie imprezy okazały się być ogromnym sukcesem. Na trybunach było pełno, atmosfera była gorąca, a zabawa trwała niemal do rana!

Na scenie w amfiteatrze nie zabrakło dużych nazwisk. Wystąpili między innymi Alvaro SolerPerfect, Lady Pank, Grzegorz Hyży, Red Lips, Ich Troje, Feel, Michał Szczygieł, Shangay, Michał Szpak, a także Paweł Kukiz. Koncert prowadziła zaś Natalia Szroeder i Maciek Rock.

W sobotę 23 czerwca na scenie będą zaś rządziły kabarety. Swoje najlepsze numery, gagi i skecze pokażą Kabaret Moralnego Niepokoju, Kabaret Nowaki, Kabaret Ani Mru-Mru, Ireneusz Krosny, Robert Korólczyk z Kabaretu Młodych Panów, Kabaret Smile i Jerzy Kryszak.

W rolę gospodarzy wcielą się Marcin Wójcik i Robert Górski, za oprawę muzyczną odpowiada zespół The Jobers.

Zobaczcie w naszej galerii jak wyglądały gwiazdy pierwszego dnia Przebojowego Opola 2018!

Polsat przejmuje festiwal w Opolu! Wystąpi jeszcze więcej topowych gwiazd niż w TVP!

Edyta Górniak spoliczkowała Donatana w Opolu! Ostra akcja miała miejsce na ściance! [WIDEO]

Opole 2018: Na próbie wszyscy patrzyli na czarującą Edytę Górniak! Towarzyszył jej Allan i mama!Czy słuchasz polskiej muzyki?

Komentarzy: 7


Gość | 24 czerwca 2018, 11:35

Dla mnie Michał, to klasa światowa,w Polsce nie ma żadnej konkurencji.


Gość44 | 24 czerwca 2018, 11:25

Szpak szanuje publiczność, to jest artysta totalny – nie wychodzi na scenę w trampkach i dżinsach. Oprócz nieziemskiego wokalu ma osobowość, czego nie da się powiedzieć o niejakim Szczygle czy Hyżym. Choć z drugiej strony on ma taką charyzmę i talent, że pozamiatałby wszystkich nawet, gdyby wystąpił w dresach. Można go nie lubić, ale jak wychodzi na scenę, to wszyscy inni przy nim jakoś blakną.


Gość | 24 czerwca 2018, 09:39

Większość piosenkarzy ubrała się, jakby nie wiedziała, że bedzie występować na scenie. Jedni wyglądali, jakby wyskoczyli na chwilę do kiosku po papierosy, inni jakby wybierali się na ognisko ,(Kukiz, Szczygieł), a Wiśniewski – jakby miał wziąć udział w inscenizacji bitwy pod Grunwaldem. Ze sceny wiało tumiwisizmem oraz brakiem szacunku dla widza. Jedynie Szpak zaprezentował się jak gwiazda wielkiego formatu w kazdym calu, a wokalnie rozłożył to towarzystwo na łopatki – bez playbacku i fikających baletnic.


Gość | 24 czerwca 2018, 06:02

Co wy chrzanicie , ze Polsat zazdrościł Opola TV Pis i dlatego zorganozował swoją Imprezę???? Polsat raczej chciał pokazac telewizji propagandowej ‚Jak się robi festiwal w Opolu’. I wspaniale pokazał to, ze Opole to NIE PUSTE ŁAWKI tylko jest to miejsce na GWIAZDY i na PIBLICZNOŚCI , która wypełniała TŁUMNIE, PO BRZEGI amfiteatr/ Od pierwszego akordu kamery nie oszukiwały widza telewizora tylko pięknie pokazywały i artystów i FULL AMFITEATR . I to NIE byli żadni STATYŚCI tylko najprawdziwsza pibliczność , która radowła się zabawą, śpiewem i tańcem. a oklasków nie było końca,na stojąco. Buractwo z TV Pis nigdy tego nie osiągnie !!!


Gość | 24 czerwca 2018, 05:39

SZPAK na DRZEWO…tp piosnkarz jednego ptzeboju….


Gość*** | 23 czerwca 2018, 21:45

To prawda Jak zaśpiewał Michał Szpak poczułam się tak jakbym znalazła się na zupełnie innym koncercie


Gość | 23 czerwca 2018, 17:52

Michał na głowę bije te wszystkie duże nazwiska, zagraniczne też


Dodaj komentarz
×