Szukaj

Małysz, Owsiak i Janda wybrani „Ludźmi wolności”!

W niedzielę 1 czerwca TVN i Gazeta Wyborcza wręczyły nagrody osobom, które zasłużyły się Polsce w przeciągu ostatnich 25 lat, jakie mijają od pierwszych wolnych wyborów parlamentarnych 1989 roku. Uroczystą galę, na której pojawili się prezydent RP Bronisław Komorowski z małżonką, Anną oraz premier Donald Tusk poprowadzili Kinga Rusin i Bogusław Linda. Przyznano pięć statuetek w różnych kategoriach. Sportowcem 25-lecia Polacy wybrali Adama Małysza. W kategorii społeczeństwo zwyciężył Jerzy Owsiak. Krystyna Janda została doceniona jako przedstawicielka kultury. W biznesie najlepsi okazali się Solange i Krzysztof Olszewscy, a w nauce - Henryk Skarżyński. Wieczór uświetniły występy Kayah, Meli Koteluk, Stanisława Soyki, Edyty Górniak oraz Rusłany. Zobaczcie, jak prezentowały się gwiazdy podczas tego wyjątkowego wydarzenia.

W niedzielę 1 czerwca TVN i Gazeta Wyborcza wręczyły nagrody osobom, które zasłużyły się Polsce w przeciągu ostatnich 25 lat, jakie mijają od pierwszych wolnych wyborów parlamentarnych 1989 roku.

Uroczystą galę, na której pojawili się prezydent RP Bronisław Komorowski z małżonką, Anną oraz premier Donald Tusk poprowadzili Kinga Rusin i Bogusław Linda.

Przyznano pięć statuetek w różnych kategoriach. Sportowcem 25-lecia Polacy wybrali Adama Małysza. W kategorii społeczeństwo zwyciężył Jerzy Owsiak. Krystyna Janda została doceniona jako przedstawicielka kultury. W biznesie najlepsi okazali się Solange i Krzysztof Olszewscy, a w nauce – Henryk Skarżyński.

Wieczór uświetniły występy Kayah, Meli Koteluk, Stanisława Soyki, Edyty Górniak oraz Rusłany.

Zobaczcie, jak prezentowały się gwiazdy podczas tego wyjątkowego wydarzenia.


Dodaj komentarz

Zobacz również

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×