Szaleństwo w Wielkiej Brytanii! Ilość gadżetów związanych ze ślubem Harry’ego i Meghan Markle jest niedorzeczna!

Książę Harry i Meghan Markle gadżety

Książę Harry i Meghan Markle gadżety

Gadżety z wizerunkiem Meghan Markle i księcia Harry’ego

Brytyjczycy to naród, który kocha swoją monarchię. Przyzwyczajeni od stuleci, że reprezentuje ich królewska para, nie wyobrażają sobie, że „royalsów” mogłoby zabraknąć. Każde duże wydarzenie w rodzinie królewskiej jest bacznie śledzone przez miliony wyspiarzy, którzy chcą wiedzieć wszystko, co słychać u Windsorów. Warto zaznaczyć, że w brytyjskich kioskach bez problemy można kupić kilka gazetek poświęconych tylko życiu królowej Elżbiety II i jej najbliższych. Wyobrażacie sobie taki miesięcznik w Polsce np. o życiu pary prezydenckiej?

Ślub Diany z Karolem był świętem narodowym, transmisję w telewizji obejrzało 750 milionów ludzi. Obie ciąże Diany śledzone były z niezwykłą uwagą, a podczas jej pogrzebu na ulice wyszło ponad milion Londyńczyków. Kolejne szaleństwo nastąpiło, gdy starszy syn Diany oświadczył się Kate Middleton, następnie każda ciąża księżnej wzbudzała (i wzbudza nadal) wielką sensację.

Aktualnie wszyscy mówią o nadchodzącym w 2018 roku ślubie księcia Harry’ego i Meghan Markle. Wyspiarze z otwartymi ramionami powitali powiew świeżości na dworze – czyli narzeczoną buńczucznego rudzielca i od momentu ogłoszenia ich zaręczyn szaleństwo trwa!

Abstrahując od mediów, które codziennie donoszą o nowych wydarzeniach w życiu zaręczonej pary, Brytyjczycy oddają im hołd produkując niezliczone ilości gadżetów z ich wizerunkiem. Łyżki, talerze, naparstki, obrazki, notesy, kubki, magnesy i pocztówki zalewają brytyjskie sklepy.

Fani Windsorów mogą do woli ozdabiać swoje mieszkania wizerunkiem Meghan i Harry’ego. W galerii publikujemy tylko kilka z setek propozycji produktów, jakie oferują angielskie sklepiki. Skusilibyście się na któryś z nich?

Meghan Markle jest umęczona świętami w rodzinie królewskiej. Nie tak wyobrażała sobie Boże Narodzenie w pałacu

Książę Karol z Camillą naśladują księżną Kate i Williama! Też zapozowali do świątecznej kartki

Szykuje się smakowity skandal! Kontrowersyjny dziennikarz zabrał się za spisanie biografii Meghan Markle!


gadżety zaręczynowe-Meghan Markle i księcia Harry'ego

gadżety zaręczynowe-Meghan Markle i księcia Harry'ego

gadżety zaręczynowe-Meghan Markle i księcia Harry'ego

gadżety zaręczynowe-Meghan Markle i księcia Harry'ego Royal engagement memorabilia, Windsor, UK - 23 Dec 2017

gadżety zaręczynowe-Meghan Markle i księcia Harry'ego

gadżety zaręczynowe-Meghan Markle i księcia Harry'ego

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×