Zdumiewająca metamorfoza! Filip Bobek zmienił się nie do poznania! Porównują go do Hulka!

Filip Bobek - jak wygląda obecnie?

Filip Bobek - jak wygląda obecnie?

Filip Bobek przeszedł metamorfozę

Swojego czasu było o nim naprawdę głośno. Gdy do Polski trafiła rodzima wersja niezwykle hitowego zagranicznego serialu, Ugly Betty, kobieca część publiczności po prostu oszalała. Chodzi oczywiście o Filipa Bobka, znanego z BrzydUli, w której grał od 2008 roku razem z Julią Kamińską, wcielającą się w tytułową Ulę.

Później widzieliśmy go jeszcze w Hotelu 52, ale niestety, Filip nie wykorzystał swoich pięciu minut i stopniowo zaczął znikać z pierwszych stron gazet, zapadając w mgliste zakamarki pamięci widzów. Ci, którzy śledzą go w social mediach wiedzą jednak, że gdyby wrócił teraz w jakiejś głośnej produkcji, szał zacząłby się na nowo. Wystarczy tylko spojrzeć na jego najnowsze zdjęcia.

Zmężniał, nabrał masy, a mięśniami zawstydziłby nawet hollywoodzkich przystojniaków, internauci twierdzą nawet, że „zaczął przypominać Hulka”. Fanki nie szczędzą mu komplementów w komentarzach, a od kiedy zapuścił brodę, zachwycają się nim niemal nieustannie. Już w czasach swojej szczytowej popularności był przystojny, ale teraz przekroczył już granice przyzwoitości. Nic dziwnego, że na prawie 80 tysięcy obserwujących na jego Instagramie, ponad połowa to płeć piękna.

Myślicie, że któraś z polskich stacji powinna dać mu jeszcze jedną szansę na to, by zabłysnąć na ekranie? Wzrastająca popularność seriali kryminalnych i psychologicznych wymaga od producentów szukania wyjątkowych twarzy i umiejętności aktorskich. Może rola przystojnego prawnika? Albo geniusza na tropie bezlitosnego mordercy? 😉

Kultowa „BrzydUla” powraca na ekrany! Prace już ruszyły, ale w serialu zabraknie jednej z głównych postaci! „Nikt do mnie nie zadzwonił!”

Wielki powrót Julii Kamińskiej! Gwiazda „BrzydUli” po raz pierwszy zdradziła, dlaczego porzuciła karierę u szczytu popularności!

Serialowa „Brzydula” skończyła 30 lat! Pamiętacie jak wyglądała Julia Kamińska na początku swojej kariery?


Tak wygląda obecnie Filip Bobek z

Tak wygląda obecnie Filip Bobek z "BrzydUli"

Nowe zdjęcia Filipa Bobka

Nowe zdjęcia Filipa Bobka

Jak zmienił się Filip Bobek od czasów

Jak zmienił się Filip Bobek od czasów "BrzydUli"?

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×