Edyta Pazura ostrzega rodziców!

Od kilku dni głośno jest o tragicznym wydarzeniu, do jakiego doszło w Rybniku, gdzie ojciec zostawił 3-letnie dziecko w zamkniętym samochodzie. Dziewczynka zmarła. Sprawą przejęły się nie tylko media, ale również gwiazdy.Edyta Pazura na swoim Facebooku zapoczątkowała akcję, która ma na celu ostrzeżenie rodziców przed podobnym nierozważnym zachowaniem. Żona Cezarego pozuje z kartkami, na których ma wypisane hasła typu: "nigdy nie zapominam o Tobie" czy "gdy temperatura ciała dziecka osiąga 41,5 stopni, umiera."
"Zawsze gdy idę po parkingu zaglądam do wszystkich samochodów. Mimo że zapewne biorą mnie za potencjalnego złodzieja aut, sprawdzam czy ktoś nie zostawił w nich dziecka na 40 stopniowym upale" - napisała pod fotografiami.
Myślicie, że to pomoże?

Od kilku dni głośno jest o tragicznym wydarzeniu, do jakiego doszło w Rybniku, gdzie ojciec zostawił 3-letnie dziecko w zamkniętym samochodzie. Dziewczynka zmarła. Sprawą przejęły się nie tylko media, ale również gwiazdy.

Edyta Pazura na swoim Facebooku zapoczątkowała akcję, która ma na celu ostrzeżenie rodziców przed podobnym nierozważnym zachowaniem. Żona Cezarego pozuje z kartkami, na których ma wypisane hasła typu: „nigdy nie zapominam o Tobie” czy „gdy temperatura ciała dziecka osiąga 41,5 stopni, umiera.”

Zawsze gdy idę po parkingu zaglądam do wszystkich samochodów. Mimo że zapewne biorą mnie za potencjalnego złodzieja aut, sprawdzam czy ktoś nie zostawił w nich dziecka na 40 stopniowym upale” – napisała pod fotografiami.

Myślicie, że to pomoże?


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×